Cilt Bakımı Ve Güzellik
Zeytinyağlı Komili Şampuan

Zeytinyağlı şampuanlar saçları derinlemesine nemlendirirken kuruyup kopmalarını önler. Nem tutma özelliği bulunan zeytinyağı saçların dökülmesini önler, çabuk uzamalarını sağlar ve daha güçlü saçların çıkmasında etkilidir. Cilt net olarak zeytinyağlı şampuan markaları ve özelliklerini sizler için yazdık.

Zeytinyağlı Şampuan Markaları

Otacı Limonlu Zeytinyağlı Şampuan

400 ml’lik şişesi ile otacı zeytinyağlı şampuan uzun bir kullanım için uygundur. Saç derisini ve saç tellerini derinlemesine temizler. Saf zeytinyağı ile üretilen şampuan içerisinde bulunan limon özleri saçlara enerji ve canlılık verir. Uygulama sonrası saçlar kolayca yumuşayıp açılır. Asi saçlarda etkili olan şampuan düzenli kullanım sonucunda saçlarınızın sağlıklı şekilde parlamasını sağlar.

Otacı Zeytinyağlı Şampuan Fiyatı: 14.50 TL.

Otaci Zeytin yağlı şampuan
Otaci Limon ve Zeytinyağlı Saç Bakım Şampuanı

Otacı Zeytinyağlı Defneli Şampuan

İçeriğinde zeytinyağı ve defne bulunması saçların beslenerek hızlı uzamasını sağlar. Antiseptik özelliği bulunan defne cildin korunmasında da etkilidir. Saçları derinlemesine nemlendirir, yumuşacık yapar ve kolayca açılır. Normal ve kuru saçlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Fiyatı: 14.50 TL.

Zeytin Yağlı Otaci Şampuan
Zeytin Yağlı Otaci Şampuan

Verdaa Bitkisel Zeytinyağlı Şampuan

Kalın telli, yıpranmış, gür ve kabarık saçların rahatlıkla kullanabileceği şampuandır. İçeriğinde bulunan E vitamini sayesinde saçları kökten uca besler, nemlendirir ve bakımını yapar. Röfle ve boya gibi işlem görmüş saçlarda da rahatlıkla kullanılan şampuan saçların yağ dengesini özenle korumaya alır.

Fiyatı: 14 TL.

Zeytinyağlı Verdaa Şampuan
Verdaa Bitkisel Zeytinyağlı Şampuan

Komili Zeytinyağlı Şampuan

Saçlara uygulandığı anda etkisini göstererek asi saçları yumuşacık yapar. Saçları kökten uca besleyerek daha canlı ve daha parlak durmalarında etkilidir. İçeriğinde bulunan kına özü sayesinde saçların nem dengesini korur.

Fiyatı: 7 TL.

Zeytinyağlı Komili Şampuan
Komili Zeytinyağlı Şampuan

 

Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan

Tamamı saf zeytinyağı ile hazırlanan şampuan tüm saç tiplerinde rahatlıkla kullanılabilir. Saçları temizleyerek beslenmesini sağlar ve saçları derinlemesine nemlendirir. Kokusu ile de kullanıma ideal olan şampuan 700 ml’lik şişesi ile tüm aile için ekonomiktir.

Fiyatı: 17.50 TL.

Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan
Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Şampuan

 

Selesta Life Zeytinyağlı Şampuan

E vitamini içeren şampuan saçların yumuşacık olmasını sağlar. Saçların günlük bakımını yapar ve saçların canlanarak sağlıklı şekilde uzamasında etkilidir. Saçlara masaj yaparak uygularsanız kan dolaşımını hızlandırır ve saç köklerinin nefes almasını sağlar.

Fiyatı: 16 TL.

Selesta Life Zeytinyağlı Şampuan
Zeytinyağlı Salesta Life Şampuan

Dalan D’olive Zeytinyağlı Şampuan

Kalın telli, kuru ve kabarık saçlarda etkili olan zeytinyağlı şampuan saçların güçlenmesini, etkili bir şekilde nemlenmesini ve sağlıklı şekilde uzamasını sağlar.

Fiyatı: 18 TL.

Dalan D’olive Zeytinyağlı Şampuan
Dalan D’olive Zeytinyağlı Şampuan

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

 1. hatice AKTAS diyor ki:

  SACLARIM COK CABUK KIRILDIGI İÇİN ZIGAVUSUN ZEYTİNYAGLI SAMPUANINI KULLANDIM.2 AYDIR SACLARIM HEM UZADI HEMDE CANLANDI.COK MEMNUNUM HERKESE TAVSİYE EDERİM.ZATEN ECZANEDE SATILDIGI İÇİN GUVENİLİR BİR MARKA.

 2. AYŞE diyor ki:

  Merhaba ben Zigavus’un zeytinyağlı şampuanını kullanıyorum. Çok memnunum, saçlarıma sağlık geldi.

 3. Merve diyor ki:

  Çok hassas saç derisine sahibim. Kuruluk kaşıntı problemi yapar mı zeytinyağlı şampuan.

 4. Aslı diyor ki:

  Benim favorim zigavus zeytinyağı şampuanı. eczaneden alıyorum sürekli

 5. deniz diyor ki:

  Bu sampuanlari nerede bulabiliriz? Ayrica benim saclarim kasinti sonucu asiri kepek oluyor cok mat bakimsiz gorunuyor uclari kirik kirik bunun icin ne onerirsiniz?

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız