Cilt Bakımı Ve Güzellik
Zayıflama suları

Zayıflatan Sebze Suları

Sebzelerle hazırlanan zayıflama suları uzmanların en doğal zayıflama yöntemleridir. Cilt.net olarak vereceğimiz sebze suları sayesinde yağlarınız daha hızlı yakılır ve hızlı şekilde zayıflarsınız. Zayıflatan sebze sularını düzenli olarak tüketerek bel bölgenizi inceltebilir, daha biçimli kalçalar ve bacaklara sahip olabilirsiniz.

 

Zayıflatan Sebze Ve Meyve Suları Ve Hazırlanışları

  1. Salatalıklı su: 1 litre suyun içerisine 5 – 6 tane salatalığı dilimleyip atın ve gün içinde salatalık suyunu bitirin. Salatalık suyu toksinlerin vücuttan hızlı atılmasını sağlar ve metabolizmayı hızlandırır.
  2. Kırmızı meyveli su: Kırmızı meyvelerden yaban mersini, birkaç çileği 1 litre suyun içine ekleyip karıştırın. Çok leziz olan bu karışım C vitamini yönünden oldukça zengindir ve bağışıklık sistemini güçlendirmede etkilidir.
  3. Kırmızı biberli su: Her sabah kalkar kalkmaz sıcak suyun içerisine 1 tatlı kaşığı kırmızı pul biber ekleyip 1 çay kaşığının ucu ile tuz ekleyin ve ılıyana kadar bekleyip ılıdığında için. her sabah içtiğinizde sindirim sistemi güçlenir ve metabolizma hızlanır.
  4. Narenciyeli su: C vitamininden güçlü olan limon gibi meyvelerin suyu yağ yakmayı kolaylaştırır, her sabah tüketildiğinde metabolizma hızı artar. 1 litre suyun içerisine 1 tane limonu dilimleyerek atın ve 1 gün boyunca 1 litre suyu tüketin.
  5. Portakal suyu: Portakalda limon gibi C vitamini bakımından oldukça zengindir ve zayıflama konusunda limon kadar etkilidir. Limon gibi 1 litre suyun içerisine 1 adet portakalı dilimleyerek atın ve gün boyu tüketin, dilerseniz limon ve portakalı aynı suyun içerisine birlikte de atabilirsiniz.

 

Yazar: Tarih: 20 Kasım 2014 - 9:00:19 Kategori: Diyet, Zayıflama İçecekleri
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,