Cilt Bakımı Ve Güzellik
Zahide Yetiş Nasıl Zayıfladı?

Zahide Yetiş Doktorum programından sonra şimdi de Yetiş Hayata adlı programla yine kalpleri fethetti. Zahide Yetiş yeni başladığı programda günden güne zayıflaması ile herkesin dikkatini çekti. Nasıl zayıfladığını programında paylaşan ünlü doktor diyetinin adını Zahide Yetiş diyeti olarak verdi.

Zahide Yetiş Nasıl Zayıfladı

1- Zahide Yetiş diyet yaparak zayıfladığını fakat diyet listesine hiç uymadığını diyetin yani yasakların zayıflamasında ters etki yaptığını söylüyor. Liste olmadan her şeyi yediğini kendine yasaklar koymadığını tek dikkat ettiğinin az yemek olduğunu dile getirdi.

2- Çalışırken diyetin daha zor olduğunu söyleyenlere inat çalıştığı zaman hızlı kilo verdiğini söylüyor.

3- Sabah erken saatlerde uyandığı için metabolizmasının erken çalışmaya başlaması tabi ki bir artı.

4- Hayatından kolay içmeyi kesinlikle çıkarttığını söyleyen ünlü doktor kola yerine artık su, soda veya maden suyu tüketiyormuş.

5- Akşamları canım çok bir şey istediğinde beyaz leblebi alıyorum avucuma ve onu yiyorum. Hem açlığımı kesiyor hem de su içmemi kolaylaştırıyor.

6- Eskiden kahvaltı ile arası olmadığını söyleyen Zahide Yetiş şimdi her sabah tam 9’da peynir ve domatesle 1 dilim kepek ekmek yiyormuş.

7- Ekmeği hayatımdan çıkarmadım bu sefer. Eskiden her diyette tamamen bırakırdım ve daha çok acıkırdım. Şimdi ise 1 dilim mutlaka yiyor.

8- 1 tabak hazırlıyorum ve içine o gün menüde hangi yemek varsa hepsinden azar azar koyuyorum hem gözüm doyuyor hem de karnım.

9- Yavaş yediğim için beynime tokluk hissi ulaşmış oluyor.

10 –Ne yersem yiyeyim mutlaka yanında yoğurt ya da ayran oluyor.

11- Her sabah 3 – 4 taze naneyi kaynattığım suyun içine atıp demlendiriyorum ve 10 damla limon sıkıp 15 dakika sonra içiyorum. Ondan 15 – 20 dakika sonra kahvaltı ediyorum.

12- Daha sonrasında az ve yavaş yiyerek haftada 3 kilo verdiğiniz dile getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız