Cilt Bakımı Ve Güzellik
Cilt temizleme ürünleri

YÜZ TEMİZLEME ÜRÜNLERİ

Yüz temizleme sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olmanın ilk kurallarından bir tanesidir. Yüzünüzü doğru yöntemlerle temizlemediğiniz zaman, tonlarca ücret ödenen bakım merkezlerine gitseniz dahi, cildinizde sorunlar meydana gelebilir. Ne kadar bakımlı olursanız olun, yüz temizleme ürünleri ile en doğru yöntemlerle yüzünüzü temizlemediğiniz zaman, sorunlar yaşamaya mahkum kalırsınız.

Cildinizde zamanla meydana gelebilecek sorunların en aza indirmek için, sizlere en iyi yüz temizleme ürünlerini tanıttık. Yüz temizleme ürünleri nelerdir ve fiyatları konusunda bilgi edinmek için doğru adrestesiniz.

Yüz Temizleme Ürünleri

Sundari Onarıcı Krem Temizleyici

Sundari onarısıcı krem temizleyici, yüz temizleme ürünleri arasında etkisini en iyi görebileceklerinizden bir tanesidir. İçeriğinde bakır ve nim bulunmaktadır. Bu ürün cildi kuru ve olgun olanlar içindir. Cildi hem temizlemeye hem de onarmaya yönelik etkili bir üründür.

Çabuk yıpranma özelliği bulunan kuru ciltlerin aldığı hasarı ortadan kaldırmada ve cildi yenileme özelliği sağlamada çok etkilidir. Cildinizde bulunan makyaj kalıntılarını ve hava kirliliğini da atar. Bu yüz temizleme ürünü kullanımı sonrasında cildiniz hem daha genç hem de kadife gibi bir görünüm kazanır.

Sundari onarıcı krem temizleyici kullanımı: Ürünü gözünüze kaçırmadan her sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanın. Daha sonra cilt tipinize uygun bir nemlendirici sürün.

Sundarı Onarıcı Krem Temizleyici Fiyatı: 150 TL

Retinol-X Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Temizleme Jeli

Cildin doğal bir şekilde temizlenmesini sağlar ve aynı zamanda cilde kaybettiği nemi geri kazandırır. Bu ürün düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman peeling etkisi de gösterir. Cildinizde bulunan ölü derilerin de uzaklaştırılmasında etkilidir. Mikro partikülleri ve E vitamini içerisinde zengin bir temizleyicidir. Yaşlanmaya bağlı ortaya çıkacak olan cilt sorunlarının da etkisini azaltır. İlerleyen yaşınıza rağmen cildiniz genç görünmeye devam eder.

Retinol-X anti aging yaşlanma karşıtı temizleme jeli kullanımı: Ürünü her sabah ve her akşam olmak üzere günde iki defa kullanmalısınız

Retinol-X Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Temizleme Jeli Fiyatı: 64 TL.

Perricone MD Hypoallergenic Gentle Cleanser

Cilt yapısı her ürünü kullanmaya uygun olmayan, hassas cilt yapısına sahip olanlar için geliştirilmiş bir üründür. Ürünü kullandıktan sonra cildinizde yumuşaklığı hemen fark edeceksiniz. Bu ürün cildi hassas olanlar için geliştirilmiş olsa da, kuru ciltlilerde kullanabilir. Kullanıldığında cilde hiçbir şekilde zarar vermez ve gergin bir his oluşturmaz. Cilt hafifler ve canlanır. Cildinizi makyajdan rahatlıkla temizler ve tüm kiri ciltten anında alır.

Perricone MD hypoallergenic gentle cleanser kullanımı: Her sabah ve akşamları rahatlıkla kullanılabilir.

Perricone MD Hypoallergenic Gentle Cleanser Fiyatı: 186 TL.

Garnier Saf Ve Temiz Kırmızı Meyve Arındırıcı Jel

Yağlı cilt tipine sahip olanlar için geliştirilmiş olan bu ürün, cilt üzerinde gözle görülen ve cilt altında görülmeyen sorunların ortadan kaldırılmasında çok etkilidir. Yüz temizleme jeli kullanımı sonrasında ciltte canlılık görülür. İçeriğinde besleyici ve onarıcı kırmızı meyveler hapseder. Cildin enerji kazanmasını sağladığı gibi, her türlü kir ve kalıntılardan arınmasını da sağlar. Köpüren özelliği sayesinde cildin deriden temizlenmesine ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına etki eder.
Garnier saf ve temiz kırmızı meyve arındırıcı jel kullanımı: Her sabah uyandığınızda ve gece yatağa girmeden önce gözünüze kaçırmadan günde iki kez rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Garnier Saf Ve Temiz Kırmızı Meyve Arındırıcı Jel Fiyatı: 18 TL.

ST Ives Fresh Skin Apricot Scrub Invigorating

Dermataloglar tarafından faydaları onaylanmış olan yüz temizleme ürünü, %100 doğal ve içeriğinde de yağ bulunmamaktadır. Cildin hem sağlıklı görünmesini hem de canlanmasını sağlayan yüz temizleme ürünü, aynı zamanda ciltte tahriş etkisi de yaratmamaktadır. 1 ay düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman, sağlıklı ve temiz bir cilde kavuşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

ST ıvs fesh sin aricot scrub ınvigorating kullanımı: Yüzünüzü su ile yıkayın. Islak yüzünüze bir miktar sürün ve bol su ile yüzünüzü durulayın.

ST Ives Fresh Skin Apricot Scrub Invigorating Fiyatı: 33 TL

YOU Derm Face Yüz Temizleme Jeli

Yağlı cilt tipleirne özel olarak üretilmiş bir üründür. Ciltteki siyah nokta ve sivilcelerin giderilmesinde çok etkilidir. Düzenli olarak kullanıldığı zaman etkisini kısa sürede gösterecektir.

YOU Derm Face Yüz Temizleme Jeli kullanımı: Sabah ve akşam düzenli olarak kullanın.

YOU Derm Face Yüz Temizleme Jeli Fiyatı: 33 TL

Estee Lauder Perfectly Clean Multi-Action Losyon

Üç farklı şekilde cildinizi temizleyip arındırır ve cildinizin derinden temizlenmesine ve parlamasına yardımcı olur. Her cilt yapısına uygun bir yüz temizleyici ürünüdür. Kullandığınız yüz ürünlerinin öncesinde uygulandığı için serum ya da kreminizin daha rahat işlev görmesine yardımcı olur. Cildi temizler ve yatıştırır.

Estee Lauder Perfectly Clean Multi-Action Losyon Fiyatı: 73,80 TL

Neutrogena Clear Pore Oil Eliminating Astringent

Birçok yüz temizleme jeli cildin kurumasına yol açar. Ancak bu ürün içerdiği maddeler sayesinde cildin kurumasına izin vermez. Cildi kurutmadan temizleme özelliği olan yüz temizleme ürünü, tıkanmış cilt gözeneklerini açar, aknelerin oluşmasını engeller ve var olan aknelerin de ciltten atılmasını sağlar. Cildin kurumasına izin vermeme özelliği ile kuru ciltler tarafından güvenle kullanılır. Ürünü ilk kullandığınız dönemlerde kuruluğa yol açacaktır, ancak sonraki günlerde cildin yağ düzenini sağladığı için kuruluk ortadan kalkacaktır.

Neutrogena cear pre ol eiminating atringent kullanımı: Ürünü günde 3 kez kullanmalısınız. İlk günlerde aşırı kuruluğa yol açarsa günde 1 defada kullanmanız yeterli. Cildin nem dengesi sağlandığı zaman 3 güne çıkartabilirsiniz. Gözlere ve ağızda temasından kaçının.

Neutrogena Clear Pore Oil Eliminating Astringent Fiyatı: 28 TL

Murad Pore Reform Daily Cleansing

Cildin hem hava kirliliğinden hem de makyaj kalıntılarından arınmasını sağlar. İçinde nar özelliği bulundurur. Cildi korur ve nar özeleri sayesinde de antioksidan görevi görerek, yaşlanmanın etkilerini en aza indirir. Karma ve yağlı cilt tipleri güvenle kullanabilir. Büyük gözeneklerin küçülmesini, gözeneklerin içlerinin temizlenmesini sağlar.

Murad Pore Reform Daily Cleansing Fiyatı: 117 TL

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. ebru senam diyor ki:

    Geçen gün eczaneye gittiğimde yeni bir ürün ile tanıştım. paylaşmadan edemeyeceğim… Bioder Bıo Clean olarak yeni bir ürün çıkarmış. Temizleyici peeling – temizleme sütü ve tonik. Kısaca eczacı tavsiyesi ile aldım ve kullanıyorum. çok da memnun kaldım

  2. ayşe diyor ki:

    Bioder in cilt temizleme olarak BIO-CLEAN olarak 2 si 1 arada Temizleyici peeling Jel i çıkmış. harika bir ürün. denemenizi tavsiye ederim.

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız