Cilt Bakımı Ve Güzellik
Cilt temizleme ürünleri

YÜZ TEMİZLEME ÜRÜNLERİ

Yüz temizleme temiz ve sağlıklı bir cilt için gerekli ilk kuraldır. Ne kadar bakım yaparsanız yapın en iyi merkezlere de gitseniz cildinizi makyaj sonrası ya da sabah akşam temizlemiyorsanız cildiniz zamanla bozulmaya mahkumdur. Sizlerle en iyi yüz temizleme ürünlerini fiyatları ile birlikte paylaştık.

 

Yüz Temizleme Ürünleri

Sundari Onarıcı Krem Temizleyici

Bakır ve nim içeren temizleyici ürün olgun ve kuru ciltler için ideal temizleme ürünüdür. Cildinizi temizlerken onarmayı da hedeflemiştir. Kuru ciltler çok çabuk yıpranır ve hasar görür ve temizleyici krem ile cilt yenilenmeyi sağlar. Cildinizdeki oluşan kirli havanın etkisini ve makyajın bıraktığı kalıntıları çok çabuk yüzden atar. Cilt kullanıldığında daha kadife ve daha genç görünür.

 

Gözlere gelmeyecek şekilde sabah ve akşam onarıcı temizleme ürününü kullanabilirsiniz. Ardından dilediğiniz kreminizi uygulayabilirsiniz.

 

Sundarı Onarıcı Krem Temizleyici Fiyatı: 150 TL.

 

Retinol-X Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Temizleme Jeli

Cildi doğal olarak derin bir şekilde temizlerken cildin nemini de dengeler ve korur. Yüz temizleme jeli cildinizi temizlerken peelingin cilde gösterdiği bakımı tek seferde temizleme jeli ile görebilirsiniz. Mikro partikülleri ve E vitamini içerisinde zengin bir temizleyicidir. Sabah ve akşam günde 2 kez jeli cildinize uygulayabilirsiniz.

 

Retinol-X Anti Anging Yaşlanma Karşıtı Temizleme Jeli Fiyatı: 63,75 TL.

 

Perricone MD Hypoallergenic Gentle Cleanser

Çok hassas ve çabuk etkilenen ciltler için geliştirilmiştir. Cildiniz temizlenirken yumuşar yatışır ve beslenir. Kuru ciltlerin kullanması içinde özel olarak geliştirilmiştir.

 

Kullanıldığında cilde hiçbir şekilde zarar vermez ve gergin bir his oluşturmaz. Cilt hafifler ve canlanır. Cildinizi makyajdan rahatlıkla temizler ve tüm kiri ciltten anında alır. Sabah akşam rahatlıkla kullanılabilir.

 

Perricone MD Hypoallergenic Gentle Cleanser Fiyatı: 186 TL.

 

Garnier Saf Ve Temiz Kırmızı Meyve Arındırıcı Jel

Yağlı ciltlerdeki sorunları ve kusurları en aza indirmeye çalışan temizleyici jeldir. Cildi kullanıldığında canlandırır ve uyandırır. Kırmızı meyvelerden oluşan temizleyici ile cilde enerji verir ve arındırır. Köpüren jel ile cildi anında temizler ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturur.

 

Garnier Saf Ve Temiz Kırmızı Meyve Arındırıcı Jel Fiyatı: 18 TL.

 

ST Ives Fresh Skin Apricot Scrub Invigorating

%100 doğal ve yağsız olan bu temizleyici dermotologlar tarafından onaylanmıştır. Cildi sağlıklı bir şekilde canlandırır ve tahriş etmeden cildi temizler. Islanmış yüzünüze uygulayarak temizleyin ve ardından cildinizi yıkayın. 1 ayın sonunda sağlıklı bir cilde kavuşursunuz.

 

ST Ives Fresh Skin Apricot Scrub Invigorating Fiyatı: 33 TL.

 

YOU Derm Face Yüz Temizleme Jeli

Yağlı cilt yapısında oluşan siyah nokta ve akneler için üretilmiş bir temizleme jelidir.

 

YOU Derm Face Yüz Temizleme Jeli Fiyatı: 33 TL

 

Estee Lauder Perfectly Clean Multi-Action Losyon

3 farklı şekilde cildinizi temizleyip arındırır ve cildinizin derinden temizlenmesine ve parlamasına yardımcı olur. Her cilt yapısına uygun bir yüz temizleyici ürünüdür. Kullandığınız yüz ürünlerinin öncesinde uygulandığı için serum ya da kreminizin daha rahat işlev görmesine yardımcı olur. Cildi temizler ve yatıştırır.

 

Estee Lauder Perfectly Clean Multi-Action Losyon Fiyatı: 73,80 TL

 

Neutrogena Clear Pore Oil Eliminating Astringent

Çoğu yüz temizleme jeli gibi cildi kurutmadan temizler ve cilt gözeneklerindeki oluşan tıkanıklıkları temizler. Aknelerin oluşmasını önler var olan aknelerin yok olmasını sağlar.

 

Kullanıma başlandığında birkaç gün kuruluk yapan ürün devamında normale döner ve cildin yağ dengesini düzenler.

Günde 3 kereden fazla kullanmanız önerilmez. Cildinizde aşırı kuruluk yaparsa günde 1 kez uygulamanız yeterlidir. Göz ve ağız temasından kaçının.

 

Neutrogena Clear Pore Oil Eliminating Astringent Fiyatı: 27,97 TL.

 

Murad Pore Reform Daily Cleansing

Cildinizi anında bütün kirden ve makyajdan arındırıp ölü hücreleri de temizleme özelliği bulunur. İçerisinde nar özleri olduğundan cildi korur ve antioksidan görevi görür. Karma ve yağlıya dönük cilt yapısı için uygun bir temizleyici olan Murad büyük gözeneklerin görünümünü de düzeltmeyi hedeflemiştir.

 

Murad Pore Reform Daily Cleasing Fiyatı: 116,85 TL

 

Yazar: Tarih: 19 Kasım 2013 - 7:00:54 Kategori: Cilt Bakımı, Doğal & Kozmetik Ürünler, Manşet
Yorum Yaz:

  1. ebru senam diyor ki:

    Geçen gün eczaneye gittiğimde yeni bir ürün ile tanıştım. paylaşmadan edemeyeceğim… Bioder Bıo Clean olarak yeni bir ürün çıkarmış. Temizleyici peeling – temizleme sütü ve tonik. Kısaca eczacı tavsiyesi ile aldım ve kullanıyorum. çok da memnun kaldım

  2. ayşe diyor ki:

    Bioder in cilt temizleme olarak BIO-CLEAN olarak 2 si 1 arada Temizleyici peeling Jel i çıkmış. harika bir ürün. denemenizi tavsiye ederim.

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız
Kapat X