Cilt Bakımı Ve Güzellik
Yüz bakım maskeleri özellikleri ve fiyatları.

Yüz Bakım Maskeleri

Cilt bakımı için güçlü ve etkili maskeler kullanmak istiyor ve krem tercihinde kararsız kaldıysanız sizler için en iyi yüz bakım maskelerini ele alıyoruz. Listede yer alan maskelerden herhangi birini tercih edip kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Estée Lauder Perfectly Temizleyici Maske

Hassas ciltler için özel olarak geliştirilen bu maske cildinizi temizleyecek ve sakinleştirecektir. Cildinize ışıltı katacak olan maske ile hücreleri canlandırıp yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Ortalama satış fiyatı 82TL

 

Ren Glycolactic Radiance Renewal Maske

Cildinizi temizleyecek olan maske, leke ve siyah noktaların giderilmesini sağlarken aynı zamanda kırışıklıkları da gideriyor. Cildi derinlemesine temizleyen ve içerdiği meyve özleriyle besleyen maske, ortalama 150TL fiyata sahip.

 

Neutrogena Deep Clean Jel Maske

Cildinizi kurutmadan temizleyen ve tazeleyen maske, gözeneklere derinlemesine etki ediyor. Ortalama satış fiyatı 17TL’dir.

 

La Pairie Skin Caviar Luxe Maske

Havyar özleri ile hazırlanmış bu maske özel fırçası sayesinde cilde kolaylıkla sürülebiliyor ve tüm gece boyunca cildinizde kalıp sizi baştan aşağıya yeniliyor. Ortalama 690TL fiyata sahip ancak beklentileri karşılayarak fiyatını hak ediyor.

 

Lierac Purifying Köpük Maske

Portakal özü, kil ve anason içeriği ile derinlemesine temizlik sağlayan ve gözenekleri sıkılaştıran köpük maske, yüz bölgesine uygulanırken göz çevresinden uzak tutmak gerekiyor. Cildinizin parlamasının önüne geçen ürün yaklaşık 75TL fiyata sahip.

 

Darphin Eye Sorbet Maske

Göz çevresini tazeleyen ve rahatlatan maske, etkilerini uygulandığı andan itibaren gösteriyor. Göz çevresini canlı, yumuşak ve nemli gösteren göz maskesi, canlı ve parıldayan göz çevresine sahip olmak isteyenler için 99TL fiyat etiketinden satışa sunuluyor.

 

Bliss Steep Clean Pore Purifying Maske

Cildi ölü hücrelerden arındırırken gün boyu cildinizde birikmiş yağı ve kiri cildinizden arındırıyor. Cildi içeriğinde bulunan antioksidanlar sayesinde pürüzsüzleştirip aydınlanmasını sağlıyor. Fiyatı: 215 TL.

 

Kozmetik ürünler yerine bitkisel malzemeler kullanarak doğal yüz bakım kreminizi kendiniz yapmak isterseniz, Yüz bakım maskeleri sayfamızda sizin için onlarca farklı maske tarifi bulunmaktadır.

Yazar: Tarih: 28 Ekim 2015 - 11:00:53 Kategori: Cilt Bakımı, Cilt Bakımı , Krem Losyon
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , , ,