Cilt Bakımı Ve Güzellik
Tüm gözler üzerinizde olsun.

2015 YILBAŞI GECESİ İÇİN MAKYAJ ÖNERİLERİ

Yılbaşı Makyajı: Yeni bir yıl yeni umutlar ve mutlu bir başlangıç için öncelikle kendinizi iyi hissetmeniz gerekir. 2015 yılına 1 gün kala hala nasıl bir makyaj yapacağınıza karar veremediniz mi?

 

Yılbaşı Makyajında Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

Yeni yılda gideceğiniz bir davet, katılacağınız bir parti, aile ile yenilen bir yemek ve tüm akrabaların buluşacağı bir ortamda olabilirsiniz. Her zaman ve her yerde bakımlı olmayı seven bir bayansanız makyajınızda bu güne uygun olmalı ve harika görünerek yeni yılı karşılamalısınız.

  1. 2015 yılbaşı makyajında parti veya davette iseniz daha cüretkar makyaj tercih edebilirsiniz. Aile yemeğinde iseniz sade ve etkileyici bir makyaj tercih ediniz. Size en yakışan makyaj tarzınızı vereceğimiz örneklerden seçebilirsiniz.
  2. Yılbaşının rengi tabiî ki kırmızıdır. Bu açıdan kırmızı bir ruj ile her ortamda dikkat çekersiniz. Fakat göz makyajınızın kıyafetinize uygun olmasına özen göstermelisiniz.
  3. Makyajınızı sade yapmak istiyorsanız gözlerinize mutlaka eyeliner uygulamalı ve dumanlı göz makyajı yapmalısınız. Gözler bu kadar dikkat çekerken dudaklar sade pembe tonlarında olmalı.
  4. Arkadaşlarınızla bir yılbaşı kutlayacaksanız hem cesur hem de sade makyaj yapmalısınız. Bu ortamlarda ya dudaklarınız ön plana çıkmalı ya da sadece gözleriniz ön plana çıkmalıdır.
  5. Gözlerinize sarı ışıltı katarak vamp bir makyaj elde edebilirsiniz. Dikkat çekmek isteyenlerin tercihi olan bu makyaj harika bir elbise ile bütünlendiğinde nefis görüneceksiniz.
  6. Makyajınız sade de olsa dikkat çekici de olsa olmazsa olmazlardan eyelinerı sürmeyi unutmamalısınız. Kuyruklu bir eyeliner sade makyaj içinde abartılı makyaj için de kadınlarda nefis bir çekicilik sağlar. Bu makyajı takma kirpiklerle tamamlayarak çarpıcı gözlere sahip olursunuz.

 

Yılbaşı Makyajı Resimleri

Yazar: Tarih: 31 Aralık 2014 - 9:00:39 Kategori: Makyaj, Makyaj Teknikleri, Manşet
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,