Cilt Bakımı Ve Güzellik
Yağlı cilde özel sabun markaları

Yağlı ciltlerin her gün uygun temizleyicilerle yıkanarak ciltlerini kontrol altına almaları gerekmektedir. Makyaj köpüğü veya kimi jel uygulamalarından yana değilseniz yağlı ciltler için aşağıdaki uygun sabun önerilerini deneyebilirsiniz.

Yağlı Ciltler İçin Sabunlar

Clinique Anti Blemish Temizleyici Sabun

Yağlı ciltlerdeki parlamaya kontrol altına alan sabun günlük olarak bir defa kullanılır. Cilt daha mat ve arınmış bir hal alır.

Ürün Fiyatı: 47 TLdir

Druide Yağlı Ciltler İçin Kil Özlü Sabun

İçerdiği kil özleriyle birlikte yağlı ciltlerin normal cilt seviyesine gelmesini sağlar. Yağlanmayı kontrol altına alan bir sabun türüdür.

Ürün Fiyatı: 20 TLdir

Sebamed Kompakt Sabun

Sebamed cilt ph’ı ile uyumlu olan sabunlarıyla tam bir cilt dostudur. Cildinizi kurutmadan temizler. Yağlanmayı geciktirir.

Ürün Fiyatı: 14 TLdir

Neutrogena Yağlı Ciltler İçin Sabun

Yağlanma ve akne karşıtı olan sabun aknelerin kurumasını sağlayarak cildin yağlanmasını önler. Günlük olarak kullanılabilir.

Ürün Fiyatı: 9 TLdir

Nilera Siyah Noktalı ve Yağlı Ciltler İçin Sabun

Nilera sabun yağlanmayı azalttığı gibi siyah noktalarında ciltten arınmasını sağlar. Cilde doğal nem kazandırır ve yaşlanmaya karşı direnç sağlar. Aynı zamanda sivilceleri geçirme özelliği de bulunmaktadır.

Moss Yosun İyotlu Sabun

Yağlanmayla mükemmel bir şekilde savaşan Moos sabun sivilcelerinde ciltten giderilmesini sağlar. Cildi pürüzsüz ve aydınlık hale getirir.

Ürün Fiyatı: 7 TLdir

Yorum Yaz:

  1. Furkan Türker diyor ki:

    Hocam ben sivilcelerim icin sitede okudugum limon ve seker maskesini kullaniyorumda acaba yaninda druider sabununu kullanmam birsorun olustururmu cildim gayet yagli ve kremler kalici bir sonuc vermediginden artik dogal yollarla temizliyorum ve memnunum veya badka bir sabunmu kullanayim?

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız