Cilt Bakımı Ve Güzellik
Yabancı Ve Dikkat Çekici Güzellerin Saç Renkleri

Yabancı Ünlülerin Saç Renkleri

2015’te saç renkleri ile gündeme gelen yabancı ünlülerden ilham almak istiyorsanız işte seçenekleriniz. Farklı renk ve tarzları ile beğenileri toplayan yabancı güzellerden Jennifer aniston, Jennifer Lopez, Jessica Biel, Kerry Washington, Miranda Kerr, Jessica Chastain, Emma Stone, Mindy Kaling ve Jennifer Lawrance’nin Saç renkleri.

 

Dikkat Çeken Yabancı Ünlülerin Saç Renkleri

Jennifer Aniston Saç Rengi Kumral Sarı

Jennifer Aniston için mükemmel bir yıl olan 2014 hayli ödüllü ve alkış topladığı bir yıl oldu. 2014’de nişanlanan Aniston saçlarında da değişikliğe gitti. Eskiden de kullandığı kumral saçlarını tekrar kullanmaya başlayan sanatçı bu sene kum sarısı saçları ile göz dolduruyor.

Jennifer Aniston Saç Rengi
Jennifer Aniston Kumral Sarı Saç Rengi Kumral Sarı

 

Jennifer Lopez Saç Rengi Gölgeli Kumral

Jenifer Lopez boşandıktan sonra kırmızı hala da daha fazla dikkat çekmeye başladı. Her zamanki gibi kumral saç rengi ile karşımıza çıkan ünlü sanatçı sarı gölgeler uygulatarak saçlarında ışıltı yakalamayı başarmış.

Jennifer Lopez Saç Rengi
Jennifer Lopez Gölgeli Kumral Saç Rengi

 

Jessica Biel Saç Rengi Kahverengi

Justin Timberlake’n eşi olan güzel her zaman bakımlı ve göz alıcı görünüyor. Hamile olduğu bu günlerde kahverengi saçları tercih eden güzel sade görünümü ile de masum kadın havasını yakalamış durumda.

Jessica Biel Kahverengi Saç Rengi
Jessica Biel Kahverengi Saç Rengi

 

Kerry Washington Saç Rengi Doğal Renk Üzerine Gölge

2014 yılında oldukça rağbet gören ünlü televizyonlarda giyim sunması ile başarı gösteriyor. Evli ve çocuk sahibi olan ünlü sunucu doğal saç renginin üzerine attırdığı gölgeler sayesinde cool bir görünüm sergiliyor.

Kerry Washington Doğal Saç Rengi
Kerry Washington Doğal Saç Rengi

 

Miranda Kerr Saç Rengi Sarı Gölgeler

Güzelliği ile herkesi büyüleyen Miranda Kerr adeta küçük kız havasında. Güneşte açılmış gibi görünen saçlara sahip ünlü saçlarını kumral renge boyatıp sarı gölgeler attırmış.

Miranda Kerr Gölgeli Sarı Saç Rengi
Miranda Kerr Gölgeli Sarı Saç Rengi

 

Jessica Chastain Saç Rengi Bakır

Saçlarında bakır rengin hakim olması ve bronz ışıltılar katması herkesin aradığı renk haline geldi. Mükemmel cildi ve harika fiziği ile göz dolduran ünlü hala kuaförünü sır gibi saklıyor.

Jessica Chastain Saç Rengi Bakır
Jessica Chastain Saç Rengi Bakır

 

Emma Stone Saç Rengi Kızıl

Sürekli saç rengini değiştiren Emma Stone en son olarak kızıl saç renginden vazgeçemedi. Kızıl saç rengi ile daha güzel göründüğünü düşünen ünlü Oscar töreninde tüm objektifleri üzerinde toplamayı başardı.

Emma Stone Kızıl Saç Rengi
Emma Stone Kızıl Saç Rengi

 

Mindy Kaling Saç Rengi Koyu Kestane Sarı

Rihanna’ya özenen ünlü oyuncu Mindy Kaling kestane rengin içine attırdığı sarılarla değişik bir görünüme kavuşmuş. Bizce de bu renk ona çok yakışmış sizde farklı bir görünüm yakalamak istiyorsanız bu farklı tarzı deneyebilirsiniz.

Mindy Kaling Koyu Kestane Sarı Saç Rengi
Mindy Kaling Koyu Kestane Sarı Saç Rengi

 

Jennifer Lawrance Saç Rengi Koyu Sarı

Sarı ve tonlarından hoşlanıyorsanız Lawrance gibi koyu sarı rengi tercih edebilirsiniz. 24 yaşına rağmen başarılı olan Lawrance salaş ve spor tarzdan vazgeçemiyor.

Jennifer Lawrance Koyu Sarı Saç Rengi
Jennifer Lawrance Koyu Sarı Saç Rengi

 

Yazar: Tarih: 26 Şubat 2015 - 11:00:00 Kategori: Manşet, Saç Bakımı, Saç Renkleri ve Boyaları
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , ,
İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız