Cilt Bakımı Ve Güzellik
Matrigen Vücut Sıkılaştırıcı

Yılların verdiği etkiyle sarkan derinizi daha canlı ve diri bir hale getirmek için vücut sıkılaştırıcı kremler kullanılır. Tek başına uygulanan bu kremler sporla birlikte desteklenerek kullanıldığında etkileri daha kalıcı ve pozitiftir. Bulabileceğiniz En iyi Vücut sıkılaştırıcı kremleri Cilt.net olarak sizler için araştırdık.

Vücut Sıkılaştırıcı Kremler

Bella B Body Vücut Sıkılaştırıcı Krem

Bella vücut sıkılaştırıcı krem sarkmış olan vücudu eski formuna döndürmeye yardım eder. Shiitake mantar özlerinden elde edilmiştir, aynı zamanda selülitli görüntüyü de yok ederek yağların parçalanmasını kolaylaştırır. Kan akışının daha hızlı hareket etmesini sağlayan krem sarkan cilde savaş açar. Ürünün Fiyatı: 99 TLdir.

Bella B Body Vücut Sıkılaştırıcı Krem
Vücut Sıkılaştırıcı Krem

Dr. Murad Body Firming Krem

Cildi nemlendirerek aynı zamanda sıkılaşmasına yardım eder. Kuru ciltler için oldukça etkili bir sıkılaştırıcı kremdir. Nem seviyesini yükselterek cildin daha erken deforme olmasını engeller. Esnekliği artırır. Ürün Fiyatı: 198 TLdir.

Sıkılaştırıcı krem
Dr. Murad Body Firming Krem

Elancyl Paris Multi-Fermete Corps Sıkılaştırıcı Vücut Kremi

Gevşeyen cildin hızla toparlanmasına yardım eden krem aynı zamanda cildi gerginleştirir. Kolojen oluşumunu hızlandırarak cilt yapısını tamir eder. Cildi yeniler ve daha güçlü olmasını sağlar. Ürünün Fiyatı: 68TLdir.

Elancly Paris Multi-Fermete Corps Sıkılaştırıcı Vücut Kremi
Elancly Sıkılaştırıcı Vücut Kremi

Babe Firming Sıkılaştırıcı Jel

Krem vücut üzerinde toparlayıcı bir etkiye sahiptir. Yağsız olduğu için rahatlıkla kullanılabilir. Sarkma problemlerine karşı etkili bir üründür. Aynı zamanda anti-filojistik yapıdadır. Cerrahi ameliyatlardan sonra sıklıkla kullanılan bir üründür. Hamile bayanların doğum sonrası sıkılık kaybı için kullanabilecekleri başarılı ürünler arasındadır. Ürünün Fiyatı: 72 TLdir.

Babe Firming Sıkılaştırıcı Jel
Sıkılaştırıcı Jel Kem

Matrigen Vücut Sıkılaştırıcı

Cildin eski sıkılığına kavuşmasını sağlayan Matrigen krem cildi daha sağlıklı ve diri bir hale getirir. Sıkılaşan cilt aynı zamanda daha nemli bir hale gelir. Derinin zamanla daha elastik bir yapıya bürünmesini sağlar. Ürünün Fiyatı: 28TLdir.

vücut sıkılaştırıcı krem
Matrigen Vücut Sıkılaştırıcı

Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Kremi

Devamlı kullanım halinde kısa süre içinde etkileri fark edilir derecede görülür. Cilt sıkılaşır, daha canlı bir cilt elde edilir. Daha sıkı bir hale gelen deri aynı zamanda toparlanmayı da sağlayarak kadınların daha ince vücut yapısına kavuşmasını sağlar. Ürünün Fiyatı: 26 TLdir.

Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Kremi
Sıkılaştırıcı Vücut Kremi

Mila d’Opiz Swiss Wellness Vücut Sıkılaştırıcı Krem

Cilt altındaki yağ tabakasını uyararak cildin toparlanmasını sağlar. Cildin dış etkenlere karşı daha dayanıklı olmasını kolaylaştırır. Buna bağlı olarak yaşlanmayı geciktirir. Aynı zamanda bölgesel olarak zayıflamaya yardımcıdır. Ürünün Fiyatı: 110 TLdir.

Mila d’Opiz Swiss Wellness
Vücut Sıkılaştırıcı Krem

Zwitsal Sıkılaştırıcı Krem

Hamile bayanların vücutlarında meydana gelen sarkmayı önleyici ve toparlamaya yardımcı bir kremdir. Hamile kadınların vücutlarında meydana gelen esnemeleri ve sarkmaları giderir ve cildi nemlendirir. Sıkılaştırıcı etkisiyle cildin daha dinç ve diri olmasını sağlar. Ürünün Fiyatı: 40 TLdir.

Hamile Bayanlar için Sıkılaştırıcı krem
Hamile Bayanlar için Sıkılaştırıcı krem

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız