Cilt Bakımı Ve Güzellik
Vücut sıkılaştırıcı kremler

Vücut Sıkılaştırıcı Krem

Vücut sıkılaştırıcı krem kullanarak sarkmış olan cildinizin daha canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Daha önce vücut sıkılaştırıcı krem kullanmamış olanlar için piyasada bulunan en popüler sıkılaştırıcı kremler hakkında bilgiler verdik. Evde doğal olarak hazırlanmış vücut sıkılaştırıcı kremleri kullanmak isteyenler için birkaç bitkisel tarife de yazımızın devamında yer verdik.

 

Kol ve bacak kısmındaki sarkmaları engelleyen kremleri kullanırken aynı zamanda spor yapmak oldukça faydalı olacaktır. Spor faaliyeti ile birlikte kullanıldığında bu kremlerin faydaları daha etkin bir şekilde görülecektir. Kremler yada doğal tarifleri düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir. Aksatmadan kullandığınızda bir süre sonda faydaları gözle görülür bir şekilde ortaya çıkacaktır.

 

Doğal Vücut Sıkılaştırıcı Krem Hazırlama

İhtiyacınız olan malzemeler: (Kayısı yağı, Yasemin yağı, Avokado yağı, Çilek yağı, Yasemin yağı, Susam yağı, Kantaron yağı). Bu bitkisel yağların hepsinden eşit miktarda alıp karıştırın. Duştan çıktıktan sonra hazırlamış olduğunuz karışımı cildinize sürün. Kullanması bu kadar basittir. Her duş sonrası bitkisel yağlarla hazırlamış olduğunuz karışımı cildinize uygulayabilirsiniz.

 

Bir diğer tarifte “5 Limon suyu, Yarım kilo kırmızı acı biber, Bir şişe gliserin, Bir şişe biberiye yağı” kullanarak vücut sıkılaştırıcı karışımınızı hazırlayabilirsiniz. Kırmızı biberi haşladıktan sonra limon suyunun içinde bir müddet beklemeye alın. Sonrasında listedeki diğer malzemeleri ilave edip bu karışımı 3 gün boyunca karanlık bir ortamda beklemeye bırakın. Bekleme süresinin ardından hazır hale gelen karışımı her gün düzenli bir şekilde cildinize uygulayın. Cildinizde karışımı 1 saat beklettikten sonra ılık su ile yıkayıp temizleyebilirsiniz. Düzenli kullanım sonrasında bu karışım, cildinizdeki sarkmaları büyük oranda giderecektir.

 

Vücut Sıkılaştırıcı Kremler

Zwitsal Vücut Sıkılaştırıcı Krem: Cildinizin daha genç ve canlı görünmesini sağlayan bu krem, özellikle hamile bayanların vücudunda meydana gelen sarkmaları önlemektedir. Cildi nemlendirme etkisi de bulunan Zwitsal vücut sıkılaştırıcı krem, ortalama 49,90TL fiyata sahiptir.

Mila d’Opiz Swiss Wellness Vücut Sıkılaştırıcı Krem: Cilt sıkılaştırma konusunda oldukça başarılı bir krem olan ürün, cildin altında bulunan yağ tabakasını uyarıyor ve bu şekilde sıkılaşma sağlıyor. Yaşlanmaya bağlı etkileri geciktirici özellikteki ürün yaklaşık 140TL fiyata sahip.

Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Kremi: Düzenli kullanıldığında olumlu etkileri gözlenen krem sayesinde daha canlı bir cilde sahip olacaksınız. Ortalama 40TL’den bu kremi satın alabilirsiniz.

Matrigen Vücut Sıkılaştırıcı Krem: Daha sağlıklı ve canlı görünen bir cilde sahip olmak için kullanabileceğiniz etkili kremlerden biridir. Cildi sıkılaştırma özelliğinin yanı sıra nemlendirici etkileri de bulunmaktadır. Yaklaşık 30TL fiyata sahiptir.

Babe Firming Sıkılaştırıcı Jel: Cilt sıkılaştırma konusunda başarılı olan ürün, doğum sonrası bayanların tercihi olmaktadır. Yaklaşık 80 TL fiyat etkine sahip bir üründür.

Yazar: Tarih: 7 Mayıs 2016 - 6:43:12 Kategori: Cilt Bakımı, Cilt Bakımı , Krem Losyon
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:,