Cilt Bakımı Ve Güzellik
Versace Yellow Diamond Parfüm Kullananlar

Versace Yellow Diamond

Klasik parfümlerden biride Versace’nin üretmiş olduğu yellow diamond parfümdür. 10 – 15 yıl öncesini düşünürsek Blue ve red jeans oldukça etkisini sürdürmüştür ve yıllar sonra versace hala aynı kalite ve yumuşaklıkta parfüm üretimine devam ediyor.

 

Versace Yellow Diamond Kullananlar

Versace yellow diomand ise 2011 yılında kozmetik reyonlarında yerini aldı. Kullanıldığı anda kendinizi çekici ve hoş hissetmenizi sağlayan bir parfüm.

  • Aydınlık, temizlik ve çiçek kokuları ile sizi saran bir koku. Diğer yandan parfümün rengini yansıtan sarı, güneş gibi parlamanızı sağlayacak ve size kadınsı bir hava verecektir.
  • Yellow parfümün üst notalarında armut şerbeti, limon, neroli ve bergamut içerirken tam kalbinde frezya, nilüfer, mimoza ve portakal çiçekleri bulunuyor. Guaiac ağacı, misk ve amber kokuları ile alt notalardan size sarıyor.
  • Abbey Lee Kershaw parfümün reklam yüzü Avustralya’lı bir mankenden. Barok süslemeleri ile tasarlanan parfüm şişesi çiçek kokuları ve şekerli kokuları sevenler için ideal. Çiçek ve şeker kokuları içeren parfüm kişiyi baymıyor ve ferahlık ve kadınsı bir koku sağlıyor.

 

Versace Yellow Diamond’un Kalıcılığı Nasıl? Ne Zaman Kullanılmalı?

Orta kalıcılık sağlayan parfüm kokusu ilerleyen zamanlarda pudra kokulu bir havaya giriyor. Parfümün zaman geçtikçe kokusunun değişiyor olması negatif etki oluştururken nostaljik bir koku da yok değil.

Yaz aylarında ve bahar aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz Yellow parfüm geceler için pek tercih edilmemeli.

 

Versace Yellow Parfüm Fiyatı

  • Versace Yellow Parfüm Fiyatı 50 ml: 236 TL
  • Versace Yellow Parfüm Fiyatı 90 ml: 310 TL

 

Yazar: Tarih: 2 Ocak 2015 - 8:00:03 Kategori: Makyaj, Manşet, Parfüm
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, ,