Cilt Bakımı Ve Güzellik
Uzun saçlarınıza yakışacak saç renklerini cilt.net olarak araştırıp yazdık. Sizde makalemizi ve resimleri inceleyerek saçlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Uzun Saça Hangi Saç Renkleri Yakışır?

Uzun saça yakışan saç renkleri: Uzun saçlı bayanlar tercih ettikleri saç renkleri saçlarını daha havalı gösterebilirler. Uzun saçlara uygulanan saç rengi genellikle ten ve göz rengine göre belirlense de makalemize göze atarak uzun saçlarınızı nasıl daha havalı göstereceğinizi öğrenebilirsiniz.

 

Uzun saçlarınıza yakışacak saç renklerini cilt.net olarak araştırıp yazdık. Sizde makalemizi ve resimleri inceleyerek saçlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

 

Uzun Saçlara Yakışan Saç Renkleri

Uzun saçlara ara renkler: Uzun saçlarınız varsa ara renklerden uzak durmanızı öneririz. Belirgin saç renkleri saçlarınızı daha uzun gösterirken daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Uzun saçlarınıza uygulamayacağınız renkler arasında; kahverengi, bal köpüğü, kestane ve tonlarından uzak durmalısınız. Saçlarınızı keskin hatlarda kestirerek net renklere boyadığınızda saçlarınız daha canlı görünecektir.

 

Uzun saçların tercih edeceği renkler; özellikle bakır rengi, sarı tonları, mavi siyah, şarap kızılı, ve siyah tercih edeceğiniz ilk renkler arasındadır. Bu renkler her uzun saça yakışacak diye tabiî ki bir durum yok. Bu renkleri tercih ederken ten renginizi ve göz renginizi de düşünerek hareket etmelisiniz.

 

Uzun Saçlı Esmerlere Yakışan Renkler

Esmer tenli bayanlar hem şarap kızılı tonlarını tercih edebilir hem de mavi siyah ve siyah saç rengini uzun saçlarında kullanabilir. Çok etkileyici duran bu saç renkleri saçlarınızın göz alıcı görünmesine yardımcı olacaktır.

 

Uzun Saçlı Beyaz Tenlilere Yakışan Renkler

Beyaz tenli bayanlar ten rengini daha çok ortaya çıkartacak platin sarıları tercih etmeliler. Diğer yandan şarap kızılı ve siyahta beyaz tenli uzun saçlı bayanlarda çok seksi ve vamp görünür.

 

Uzun Saçlı Buğday Tenlilere Yakışan Renkler

Açık buğday ten rengine sahipseniz kızıl ve şarap kızılı saç renklerini tercih edebilirsiniz. Fakat ten renginiz daha çok esmere yakın buğday tonlarında ise bakır renkleri uzun saçlarınızda çok hoş duracaktır.

 

Verdiğimiz bilgileri göz ardı etmeden ana renkleri baz alarak uzun saçlarınıza uygulayabilir ara renklerden uzak durarak saçlarınızı çok daha etkileyici gösterebilirsiniz.

 

Uzun Saça Yakışan Saç Renkleri

Yazar: Tarih: 8 Mayıs 2015 - 8:00:41 Kategori: Manşet, Saç Bakımı, Saç Renkleri ve Boyaları
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , ,
İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız