Cilt Bakımı Ve Güzellik

Sponsorlu Bağlantılar
En güzel uzun saç modelleri
 • Yazar :
 • Tarih: 16 Eylül 2013
 • Kategori : Manşet, Saç Bakımı, Saç Şekilleri Ve Yıkama
 • UZUN SAÇ MODELLERİ 

  Uzun saç modellerinin değişik bir havası vardır. Daha havalı ve güzel göründüğünü herkes bilir. Fakat saçlar uzun olsa da; verilen model kötü ise, bu sizi daha çirkin yapabilir. Saç modellerinden en çok tercih edileni; uzun saçlardır.

   

  Uzun Saç Modelleri Ve Yapılışları

  * Uzun saçlara en sık yapılan şekiller; düz kesim ve her bölgenin eşit oranda kesilmiş olduğu saç modelleridir. Bu şekilde uzayan saçlar daha havalıdır. Ön taraflarda perçem ve kahkül bulunmaz. Saçlarda arka ve ön kısımlar eşittir. Her zaman büyük bir gururla taşıyabileceğiniz saçlarınız vardır. Saçları uzun olup da değişik modellere sokarak; anlamsız şekiller veren kişiler de vardır. Uzun saç modeli doğru kullanılmalıdır.

   

  * Uzun saç modellerinden biride arka tarafı v şeklinde olan saç modelleridir. Saçlarının hacimsiz olmasından şikayet eden bayanlar; bu modeli kullanabilir. Ayrıca dalgalı fön çekildikten sonra; saçlarınız daha canlı duracaktır. V kesilen saç modelinde saç uzunluğu bozulmaz. Sadece yanlardan kısaltılarak şekil verilir. Önlerde perçem ve kahkül kullanılır.

   

  * Uzun saç modellerini örgü şeklinde de kullanabilirsiniz. Çok farklı tarzlar yakalayabileceğiniz bu saç modeli ile birlikte; kıyafetlerinizi de saçlarınıza uygun ve salaş seçebilirsiniz. Salaş kıyafet ve uzun örgü saçın uyumu mükemmeldir.

   

  * Uzun saçlı bayanların; maşa ile saçlarını kıvırcık hale getirmeleri de; güzel görüntüler doğurur. Saçlarınız adeta; peruk gibi hacimli görünecektir.

   

  * Uzun saç modellerinde renklerinde önemi büyüktür. Mesela sarı saçlı ve uzun saçlara sahip bayanlar daha dikkat çekicidir. Aynı şekilde simsiyah saçlarda aynı oranda dikkat çekici olabilirler. Ara renkler uzun saç modellerine yakışmaz. Belirgin renkler kullanarak uzun saç modellerinin güzelliğini artırabilirsiniz.

   

  * Uzun saç modelleri; daha çok küçük yüzlü bayanlara yakışır. Saçlarınızı perçemsiz ve uzun kullanırsanız masum bir ifadeye bürünebilirsiniz.

   

  Uzun Saç Modelleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yorum Yaz:

  Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
  1. sen ve ben diyor ki:

   birde herkese soylemek istiyorum ki guzel saclar var xoslandim…………………..

  2. sen ve ben diyor ki:

   Meraba her kese cooook iyi saclariniz var hoslandim.

  Kalori yakmanın hızlı yolları
  Hızlı Kalori Yakmanın Yolları

  Zayıflamanın en temel kuralı, günlük aldığınız kalori miktarının yaktığınız kalori miktarından daha az olmasıdır. Bu ayarlamayı yapabilmek için bir diyetisyenden yardım almanızda fayda vardır. Diyetisyene gitmeden önce zayıflamak için denemeniz gereken hızlı kalori yakma yolları cilt.net farkıyla sizlerle.

  Mısır püskülü çayı faydaları ve hazırlanışı
  Mısır Püskülü Çayı

  Mısır püskülü çayı doğal çaylar gibi birden fazla probleme iyi gelerek insan vücudunda pozitif etkiler sergiler. Üstelik stresli şehir ve iş hayatı yüzünden sinirlerinize hakim olamıyorsanız mısır püskülü çayı tamda size göre.

  Limonlu çay nasıl yapılır?
  Limonlu Çayın Faydaları

  Limonlu çayın insan vücuduna etkisi metabolizmayı hızlandırıcı özellikte olmasının yanı sıra C vitamini yönünden zengin bir besin kaynağı olmasıdır. Limonlu çayın faydaları ve limonlu çayın hazırlanışını cilt.net olarak sizler için yazdık.

  Çemen otu tozunun faydaları
  Çemen Otu Tozu Nasıl Kullanılır

  Çemen otu doğu çok Akdeniz ülkelerinde yetişen ve enerji kaynağı olarak bilinen bir bitkidir. Çemen otundan elde edilen çemen otu tozu nasıl kullanılır? Faydaları nelerdir? cilt.net farkıyla sizlerle.

  At kuyruğu otu
  Kırkkilit Otunun Faydaları

  Kırkkilit otunun diğer ismi de at kuyruğu otudur. Şifa kaynağı olarak kullanılan kırk kilit otu aynı zamanda farklı amaçlar içinde kullanılmaktadır. Cilt.net olarak içerden ve dışardan Kırkkilit otunun faydaları ve kullanması sakıncalı kişileri yazdık.

  Yasemin çayı demleme
  Yasemin Çayının Faydaları

  Yasemin bitkisinden elde edilen yasemin çayı Asya’da tropikal iklimin hüküm sürdüğü yerlerde doğal olarak yetişir. Kendine has kokusu ile bilinen yasemin bitkisinden elde edilen yasemin çayının faydaları aşağıdaki gibidir.

  İdeal Kilonuzu Hesaplayın
  İdeal Kilo Hesaplama
  Facebook Sayfamız
  Google+ Sayfamız