Cilt Bakımı Ve Güzellik
En güzel uzun saç modelleri

UZUN SAÇ MODELLERİ 

Uzun saç modellerinin değişik bir havası vardır. Daha havalı ve güzel göründüğünü herkes bilir. Fakat saçlar uzun olsa da; verilen model kötü ise, bu sizi daha çirkin yapabilir. Saç modellerinden en çok tercih edileni; uzun saçlardır.

 

Uzun Saç Modelleri Ve Yapılışları

* Uzun saçlara en sık yapılan şekiller; düz kesim ve her bölgenin eşit oranda kesilmiş olduğu saç modelleridir. Bu şekilde uzayan saçlar daha havalıdır. Ön taraflarda perçem ve kahkül bulunmaz. Saçlarda arka ve ön kısımlar eşittir. Her zaman büyük bir gururla taşıyabileceğiniz saçlarınız vardır. Saçları uzun olup da değişik modellere sokarak; anlamsız şekiller veren kişiler de vardır. Uzun saç modeli doğru kullanılmalıdır.

 

* Uzun saç modellerinden biride arka tarafı v şeklinde olan saç modelleridir. Saçlarının hacimsiz olmasından şikayet eden bayanlar; bu modeli kullanabilir. Ayrıca dalgalı fön çekildikten sonra; saçlarınız daha canlı duracaktır. V kesilen saç modelinde saç uzunluğu bozulmaz. Sadece yanlardan kısaltılarak şekil verilir. Önlerde perçem ve kahkül kullanılır.

 

* Uzun saç modellerini örgü şeklinde de kullanabilirsiniz. Çok farklı tarzlar yakalayabileceğiniz bu saç modeli ile birlikte; kıyafetlerinizi de saçlarınıza uygun ve salaş seçebilirsiniz. Salaş kıyafet ve uzun örgü saçın uyumu mükemmeldir.

 

* Uzun saçlı bayanların; maşa ile saçlarını kıvırcık hale getirmeleri de; güzel görüntüler doğurur. Saçlarınız adeta; peruk gibi hacimli görünecektir.

 

* Uzun saç modellerinde renklerinde önemi büyüktür. Mesela sarı saçlı ve uzun saçlara sahip bayanlar daha dikkat çekicidir. Aynı şekilde simsiyah saçlarda aynı oranda dikkat çekici olabilirler. Ara renkler uzun saç modellerine yakışmaz. Belirgin renkler kullanarak uzun saç modellerinin güzelliğini artırabilirsiniz.

 

* Uzun saç modelleri; daha çok küçük yüzlü bayanlara yakışır. Saçlarınızı perçemsiz ve uzun kullanırsanız masum bir ifadeye bürünebilirsiniz.

 

Uzun Saç Modelleri

Yazar: Tarih: 16 Eylül 2013 - 10:00:28 Kategori: Manşet, Saç Bakımı, Saç Şekilleri Ve Yıkama
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. sen ve ben diyor ki:

    birde herkese soylemek istiyorum ki guzel saclar var xoslandim…………………..

  2. sen ve ben diyor ki:

    Meraba her kese cooook iyi saclariniz var hoslandim.

Etiketler:
Etiketler:, , , ,
İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız