Cilt Bakımı Ve Güzellik

En güzel uzun saç modelleri
 • Yazar :
 • Tarih: 16 Eylül 2013
 • Kategori : Manşet, Saç Bakımı, Saç Şekilleri Ve Yıkama
 • UZUN SAÇ MODELLERİ 

  Uzun saç modellerinin değişik bir havası vardır. Daha havalı ve güzel göründüğünü herkes bilir. Fakat saçlar uzun olsa da; verilen model kötü ise, bu sizi daha çirkin yapabilir. Saç modellerinden en çok tercih edileni; uzun saçlardır.

   

  Uzun Saç Modelleri Ve Yapılışları

  * Uzun saçlara en sık yapılan şekiller; düz kesim ve her bölgenin eşit oranda kesilmiş olduğu saç modelleridir. Bu şekilde uzayan saçlar daha havalıdır. Ön taraflarda perçem ve kahkül bulunmaz. Saçlarda arka ve ön kısımlar eşittir. Her zaman büyük bir gururla taşıyabileceğiniz saçlarınız vardır. Saçları uzun olup da değişik modellere sokarak; anlamsız şekiller veren kişiler de vardır. Uzun saç modeli doğru kullanılmalıdır.

   

  * Uzun saç modellerinden biride arka tarafı v şeklinde olan saç modelleridir. Saçlarının hacimsiz olmasından şikayet eden bayanlar; bu modeli kullanabilir. Ayrıca dalgalı fön çekildikten sonra; saçlarınız daha canlı duracaktır. V kesilen saç modelinde saç uzunluğu bozulmaz. Sadece yanlardan kısaltılarak şekil verilir. Önlerde perçem ve kahkül kullanılır.

   

  * Uzun saç modellerini örgü şeklinde de kullanabilirsiniz. Çok farklı tarzlar yakalayabileceğiniz bu saç modeli ile birlikte; kıyafetlerinizi de saçlarınıza uygun ve salaş seçebilirsiniz. Salaş kıyafet ve uzun örgü saçın uyumu mükemmeldir.

   

  * Uzun saçlı bayanların; maşa ile saçlarını kıvırcık hale getirmeleri de; güzel görüntüler doğurur. Saçlarınız adeta; peruk gibi hacimli görünecektir.

   

  * Uzun saç modellerinde renklerinde önemi büyüktür. Mesela sarı saçlı ve uzun saçlara sahip bayanlar daha dikkat çekicidir. Aynı şekilde simsiyah saçlarda aynı oranda dikkat çekici olabilirler. Ara renkler uzun saç modellerine yakışmaz. Belirgin renkler kullanarak uzun saç modellerinin güzelliğini artırabilirsiniz.

   

  * Uzun saç modelleri; daha çok küçük yüzlü bayanlara yakışır. Saçlarınızı perçemsiz ve uzun kullanırsanız masum bir ifadeye bürünebilirsiniz.

   

  Uzun Saç Modelleri

  Reklamlar
  Yorum Yaz:

  1. sen ve ben diyor ki:

   birde herkese soylemek istiyorum ki guzel saclar var xoslandim…………………..

  2. sen ve ben diyor ki:

   Meraba her kese cooook iyi saclariniz var hoslandim.

  Vitaminlerin bulunduğu gıdalar
  Günlük Alınması Gereken Vitaminler

  Cildin sağlıklı ve güzel görünmesi için günlük alınması gereken vitaminler bulunur. Peki bu vitaminler nelerdir? Cilt.net olarak gün içinde almanız gereken vitaminleri ayrıntıları ile yazdık.

  kalça eriten müsli tarifi
  Basen Ve Kalça Eritme Diyeti

  Çoğu bayanın şikayet ettiği basen ve kalça genişliğidir. Hareketsizlikten kaynaklanan ve yanlış beslenme sonucu oluşan büyük basen ve kalçalar çoğu zaman gitmesi imkansız gibi görünse de vereceğimiz basen ve kalça eritme diyeti sayesinde günden güne küçülecek.

  Gelin diyeti
  Gelinlik Diyeti

  Gelin adayları için hazırlanan gelinlik diyeti sayesinde 10 gün içerisinde bünyenize göre 6 ila 10 kilo vermeniz mümkün. 10 gün vaktiniz yoksa 7 günlük olan gelin diyeti tarifimize bakabilirsiniz.

  20 günde 8 kilo diyeti
  Tarkan Diyeti

  Tarkan diyeti sayesinde 20 gün içerisinde 8 kilo vererek kısa zaman içerisinde istediğiniz ideal kiloya kavuşacaksınız. Cilt.net olarak vereceğimiz Tarkan diyeti 1 günlük bir diyettir. Menüleri günlük ölçülü bir şekilde değiştirerek 3 hafta boyunca uygulayabilirsiniz. Tarkan diyetinde dikkat etmeniz gereken her gün 1,5 saat yakın spor yapmanız ayrıca tatlı ve unlu gıdalardan uzak durmanızdır.

  Zayıflama içeceği
  Zayıflatan Meyve Suyu Tarifi

  Demet Kutluay her zaman fit ve enerjik olduğunu söylüyor. Bu kadar formda olmasının sebebi ise zayıflatan meyve suyuymuş. Tok tutan meyve suyu sayesinde rahatlıkla kilo verdiğini her şeyden rahatlıkla yediğini dile getirdi. Bizde cilt.net olarak zayıflatan meyve suyu tarifini sizlerle paylaşmak istedik.

  Fazla yağlardan kurtulmak için uygulanan Selahattin dönmez diyeti
  Selahattin Dönmez Diyeti

  Selahattin Dönmez diyeti ile hızlı bir şekilde kilo verin. Fazlalık yağlarınızdan kısa zamanda kurtulmak için uygulayacağınız diyet programı ile kısa zamanda istediğiniz ölçülere sahip olacaksınız. Aktarlar uzmanı Selahattin Dönmez diyeti cilt.net’te sizler için.

  İdeal Kilonuzu Hesaplayın
  İdeal Kilo Hesaplama
  Reklamlar
  Facebook Sayfamız
  Google+ Sayfamız