Cilt Bakımı Ve Güzellik
Ünlülerin Botoks etkisi yapan kremi

Ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünleri yakından takip ediliyor. Televizyonda pürüzsüz ciltleri, bakımlı saçları ile parlayan yıldızların cilt bakımı için kullandığı ürünler ve yöntemler bu nedenle yakın takibe alınıyor. Sizler için ünlülerin kullandığı cilt bakım ürünlerini araştırdık ve oldukça yararlı bilgilere ulaştık.

Ünlülerin Bakım Ürünleri

Peptique 4 Peptide İçeren Anti-Aging Krem

Sarah Jessica Parker tarafından tercih edilen krem cildiniz üzerinde mükemmel etkiler bırakıyor. Üzüm çekirdeği, jojoba yağı ve avokado içeriği ile cildin yaşlanmasını geciktiren krem, kolojen üretimini artırarak gerekli vitaminlerin cildin alt tabakasına kadar etki etmesini sağlar. Güçlü anti-aging etkili krem cildinizin elastikiyetini arttıracak ve daha pürüzsüz olmasını sağlayacaktır.

Adonia Organics Cilt Bakım Ürünleri

Paris Hilton ve Victoria Beckham gibi isimlerin kullandığı Adonia Organics ürünleri göz altı torbalarından kısa sürede kurtulmanızı sağlıyor. Bitkisel içerikli ürünler düzenli kullanıldığınca cildinizi besleyerek daha genç görünmenizi sağlıyor. Kırışıklıkları giderme konusunda Athena 7 Mınute Lıft krem ve Adonia Stemutone Body Serum oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyuyor.

Kinerase Anemon Çiçeği Kremi

Jenifer Aniston ve Bradd Pitt’in tercihi krem cilt üzerinde oldukça etkili iyileştirmeler sağlıyor. Botoks etkili olan krem aynı zamanda güçlü bir nemlendiricidir. Güneş lekelerini gidermede etkili olan krem ciltte bulunan kırışıklıkları da tamir ediyor. Sivilceli cilde sahip kişiler tarafından da tercih edilen krem, cildi hassas olan kişilerce de kullanılabiliyor.

Palmer’s Cocoa Butter Formula

Jennifer Lopez tarafından kullanılan cilt bakım ürünü, içeriğindeki kakao yağı ve e vitamini sayesinde cildiniz üzerinde onarıcı etkiler bırakıyor. Çatlakları tamir eden ve çizikleri gideren krem, hamilelik sonrası oluşan izler üzerinde de son derece etkili sonuçlar gösteriyor.

Jurlique Purely Age- Defying Age Krem

Scarlett Johansson’un gözdesi krem cildiniz için güçlü bir nemlendiricidir. Cildinizi yumuşatarak ipeksi bir görünüm kazandıran krem 15 faktör güneş koruma özelliğine de sahip.

Creme De La Mer Krem

Ünlü yıldız Liv Tyler’ın kullandığı cilt bakım ürünü, genişlemiş gözenekleri mucizevi bir şekilde kapatır ve aynı zamanda anti-aging içerikli bir üründür. Cildi korurken kırışıklıklarında azalmasına olanak tanıyor. Uzun süre kullanımlarda ise cildiniz günden güne değişerek sizi şaşırtan etkiler bırakıyor.

Lifecell Cilt Bakım Kremi

Cilt üzerinde botoks etkisi bırakan krem bir çok ünlü tarafından tercih ediliyor. Cilde uygulandığında çok kısa süre içinde kırışıklıklar üzerinde etkisi gözlenen krem göz altı morlukları, cilt lekeleri ve sarkmış deri üzerinde de etkilidir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız