Cilt Bakımı Ve Güzellik
Tüy dökücü spreyler ve özellikleri.

TÜY DÖKÜCÜ SPREYLER

Epilasyon çeşitlerinden biri olan tüy dökücü spreyler kısa süreli tüy temizleme işlemi sağlar. Acil olarak tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız tüy dökücü spreyleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüyleriniz jilet etkisi ile birkaç güne kadar tekrar çıkmaya başlayacak fakat kısa zamanda tüylerin vücuttan uzaklaştırılması zamandan kazanmanıza neden olacaktır. Cilt.net Farkıyla en iyi ve zararsız tüy dökücü sprey markaları ve özellikleri.

 

 

Tüy Dökücü Spreyler

Veet Krem Sprey

Uyguladığınız andan itibaren tüylerinizin deri üzerinde görünen kısmına hızlı bir şekilde etki eder. İçinde bulunan spatula yardımıyla 5 dakika beklettikten sonra deri üzerindeki kısmı alabilir ve sağlıklı bir şekilde tüy temizleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Epi Finish Spray

Vücudun bütün bölgelerinde rahatlıkla kullanılan Epi Finish sprey zaman içinde tüylerin azalmasında da büyük rol oynar. Göğüs ucunda, kapanmamış yara üstünde ve sivilce bulunan bölgelerde kullanılması sakıncalıdır. Spreyi uyguladıktan sonra 5 dakika sonra durulamanız pratik bir çözüm sağlar.

 

Clemy Tüy Dökücü Sprey

Erkekler ve kadınlar için ayrı ayrı tüy dökücü sprey tasarlayan markanın tüy dökücü spreyi 3 dakikalık bir zaman dilimi içinde kesin sonuç sağlar. Tüylerinizin olduğu bölgeye sıktıktan sonra 3 dakika sonunda temizleyin ve ortaya çıkan pürüzsüzlüğe sizde tanık olun.

 

Depycure Tüy Dökücü Sprey

Erkek ve kadınların kullanabileceği Depycure sprey içeriğinde bulunan aloevera ve E vitamini sayesinde cildinize bakım yapar. Tüyleri yok etmenin yanı sıra cildinizin yumuşaklığını korur. Etkili bir çözüm sunan Depycure sprey 5 dakika sonunda pratik bir şekilde tüylerinizden kurtulmanızı sağlar.

 

Epimori Tüy Dökücü Sprey

Epimori tüy dökücü sprey içeriği ile size kesin çözüm sağlar. Potasyum hidroksit, aloevera özleri ve salisilik asit birleşimleriyle size 3 dakika içinde tüylerinizden kurtulma olanağı tanır.

 

Elaiss Tüy Dökücü Sprey

Hamam otu özünden meydana gelen Elaiss sprey yüzeyde bulunan tüyleri kırmadan yok eder. Tüyleri yüzeyde tamamen yok ettiği için geride pürüzsüz ve tüyden arınmış bir cilt kalır. 3 dakika sonra cildinizin tamamen temizlenmiş hale gelmesini sağlar.

 

Yazar: Tarih: 24 Şubat 2014 - 10:00:48 Kategori: Epilasyon, Epilasyon ürünleri
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , , , , ,