Tüy Azaltıcı Kremler

Tüy azaltıcı kremler ile birlikte tüyleriniz daha geç çıkmaya başlar. Bu kremlerin tek ortak noktası tüyleri engellemeye yönelik çalışmasıdır. Piyasada bir sürü tüy azaltıcı krem mevcut  bu tüy azaltıcı kremlerden en iyisi hangisi. Birlikte inceleyelim.

Tüy Azaltıcı Kremler

– Deo Cure Tüy Azaltıcı Krem

Deo Cure krem ile birlikte 2 kullanım sonrası tüyleriniz azalmaya başlar. 2. aydan sonra tüyleriniz daha az ve incedir. Tüylerin köklerini etkileyerek daha az ve ince çıkmalarını sağlayan Deo Cure kreminin içinde Aleovera, E vitamini, Provitamin B5 ve B12 vitamini bulunur. Deo Cure kremi epilasyondan sonra kullanılmaz. Epilasyon yerine kullanılır. Tüylü bölgeye sürüldükten sonra 10 dakika bekletilir. Daha sonra ılık su ile yıkanır. Kullanımı bu kadar basittir.

– Sandex Tüy Azaltıcı Krem

Sandex krem ile birlikte tüyleriniz kısa süre içinde azalır. Sandex tüy azaltıcı kremi epilasyondan sonra kullanmanız gerekir. Öncelikle tüylerinizi almalı daha sonra bir hafta boyunca her gün sandex krem uygulaması yapmalısınız. Sandex krem tüy köklerinin zayıflamasını sağlayarak tüylerin daha az çıkmasını sağlar.

– Bioder Tüy Azaltıcı Krem

Bioder tüy azaltıcı krem kıl köklerinin ihtiyacı olan besini keserek zayıflamalarını sağlar. Kıl kökleri zayıflayan bölgelerde tüy çıkmaz veya daha az çıkar. Tüylerinizi yok ederken aynı zamanda cilde bakım sağlaya bir kremdir. Bioder kremi uygulamadan önce kılların alınması şarttır. Epilasyon olarak kullanılmaz. Sadece bayanlar için değil erkekler içinde uygun bir kremdir. Bütün cilt tiplerinin kullanabildiği Bioder krem gece kullanımlarında daha iyi sonuçlar verir.

– Capilex Tüy Azaltıcı Krem

Capilex krem ile birlikte tüy olan bütün bölgelerinize bakım yapabilirsiniz. Tüyleri azaltmasının yanında deriye bakım sağlayan bir kremdir. Capilex krem en az 6 ay süre ile kullanılmalıdır. Öncelikle tüylerinizi kökünden aldıktan sonra Capilex kremi masaj yaparak uygulamalısınız.

– Cosmed Tüy Azaltıcı Krem

Cosmed krem genellikle yüz bölgesi için tasarlanmıştır. Yüzde bulunan tüyler daha incedir. Buna uygun formüle edilerek tasarlanmış bir tüy azaltıcı kremdir. Öncelikle tüyler ağda yolu ile alındıktan sonra yüze masaj yapılarak sürülür. Her akşam kullanıma uygun bir kremdir. Dilerseniz Cosmed Tüy azaltıcı serum ile birlikte kullanabilirsiniz.

– İlvina Tüy Azaltıcı Krem

İlvina krem bitki özlerinden oluşmuş bir tüy azaltıcı kremdir. Bitki özlerinden gelen şifa ile tüylerinizin tamamen yok olmasını sağlar. Bunun için uzun süre kullanım şattır. Uygulamak istediğiniz bölgedeki tüyleri kökünden aldıktan sonra, İlvina kremi uygulayabilirsiniz. Kremi uygulama zamanınız tüyler tekrar çıkana kadar devam etmelidir.

– Dermogut Tüy Azaltıcı Krem

Dermogut krem aloevera içerir. Hem erkeklerde hem de bayanlarda kullanılabilecek bir üründür. Dermogut kremini sürmeden önce tüylerin kökünden alınması gereklidir. Daha sonra krem sürme işlemine başlayabilirsiniz. Kullanıldığı süre içinde tüyleriniz daha seyrek çıkar ve cildin daha yumuşak olmasını sağlar. Cildinize günlük bakım içinde ideal bir kremdir.

– Blue Ocean Tüy Azaltıcı Krem

Blue Ocean krem ile birlikte tüylerinizden uzun sürede kurtulursunuz. Tüyler tamamen alındıktan sonra Blue Ocean kremi kullanabilirsiniz. Masaj yaparak kullanıldığında daha etkili sonuçlar verir. 6 ay kullanım için uygun bir süredir.


Yorumlar
    1. ulku diyor ki:

      Bioder in tüy dökücü kremi çıkmış bilen veya kullanan var mı

    2. melike diyor ki:

      Biominera tuy azaltici krem yuzdekikoyu tuyleri dokermi acaba . Ltfen cevabini e mail adresime atun

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

BENZER KONULAR

*

Copyright © 2004 - 2015.

Sitedeki içerikler, izinsiz farklı mecralarda kullanılamaz.
Cilt.Net üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Cilt.Net yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Cilt.Net sorumlu değildir.


Cilt Bakımı - Saç Bakımı - Vücut Bakımı- Makyaj - Diyet - Güzellik Maskeleri ile Cilt Güzellik Rehberi.