Cilt Bakımı Ve Güzellik
Dolce&Gabbana Mandorla Lipstick

Ten Rengi Ruj Markaları

Ten rengi ruj ‘nude’ olarak tabir edilen ve dudak renginde olan rujlardan oluşmaktadır. Koyu bir göz makyajıyla birlikte harikalar yaratan ten rengi rujları kullanmayı bilmiyorsanız hastalıklı gibi görünmeniz kaçınılmaz olur. Bu nedenle ten rengi rujları kalıcı tondaki göz makyajı ve allık uygulamasıyla desteklemelisiniz.

Ten Rengi Ruj Markaları, Özellikleri Ve Fiyatları

Oriflame Triple Core Kalpli Ruj

Oriflame kozmetik markasının piyasaya sunduğu ortası kalpli bu ten rengi ruj dudağa doğal bir canlılık katar, ruju kullanan birçok bayan kokusuna bayılıyor. Dudakları yumuşatarak bakım yapan bu ruj ilk tercihiniz olmalı hem nemlendirici, hem parlatıcı hem de ruj olarak 3 etkiyi aynı anda sunuyor. Ayrıca Oriflame beauty triple core kalpli ruj serisi size 5 ayrı renk seçeneği sunuyor.

Fiyatı: 12 TLdir.

Oriflame Kalpli Nude Rujlar
Oriflame Kalpli Nude Rujlar

Golden Rose Velvet Matte 03

Ten renginde olan rujlar arasında mükemmel bir matlık sağlayarak koyu göz makyajınıza uygun bir dudak rengi sağlar. Mat ve kadifemsi görünümü, yumuşak ve kolay sürülme şekli ile tercih edilmesi gereken bir ruj. Mat görünümü diğer mat rujlar gibi sürerken zorluk çektirmiyor aksine ruj dudaklarınızdan kayıyor. Gün içerisinde belki bir kez ruju tazelemeniz gerekebilir dudaklarda kalma süresi orta seviyelerde diyebiliriz fakat dudakları çok güzel örtüyor.

Fiyatı: 13 TLdir.

Golden Rose Velvet Matte 03 ruj rengi
Golden Rose Velvet Matte 03 ruj rengi

Moisture Renew Rimmel Nude Delight

Rimel markasının gözde ürünlerinden biri olan nude delight ten rengi tonlarındaki ruj için vazgeçilmez bir ruj sunuyor. Açık renkli nude ruj istiyorsunuz fakat dudaklarınızın solgun görünmesini istemiyorsanız aradığınız ruj bu. Kalıcılık harika ve nem veren seriden olduğu için dudakları sürülme açısından da üstün bir performansa sahip. İçerisinde pembeliğin gözle görülür seviyede az ve birçok sıcak rengi bir arada barındıran bir nude ruj rengi.

Fiyatı: 17 TLdir.

Moisture Renew Nude Ruj
Moisture Renew Nude Ruj

Flormar Long Wearıng L16

Flormar markasının ten rengine sahip rujlarından olan Long Wearıng L16 ruj doğal dudak tonunuz ile bile dikkat çekmenizi sağlayacak.

Fiyatı: 12 TLdir.

Flormar Nude Ruj Long Wearıng L16
Flormar Nude Ruju

Dolce&Gabbana Mandorla Lipstick

Dolge Gabbana markasının nude rujlarından en iyisi olarak gösterilen ten rengi ruju kalıcılığı ile de kadınların günlük hayatta da tercih edebileceği rujlar arasındadır.

Fiyatı: 62 TLdir.

Dolce&Gabbana Mandorla Lipstick
Dolce&Gabbana Mandorla Lipstick

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız