Cilt Bakımı Ve Güzellik
Suna Dumankaya Saç kırıkları için maske

 SUNA DUMANKAYA SAÇ KIRIKLARI İÇİN MASKE

Kırılan saçlar uzamaz yıpranmış ve kırıklarla dolu saçlarınızı kestirmek istemiyorsanız Suna Dumankaya’nın hazırladığı saç kırıkları için maske cilt.net’te sizin için. Potasyum açısından oldukça zengin olan maske saç kırıklarınızı kestirmeye gerek olmadan onarıyor.

Saç Kırıkları İçin Maske Tarifi 

  • Zeytinyağı ( kaliteli ve sızma olmalı yarım kahve fincanı )
  • Bal ( 2 yemek kaşığı )
  • Adaçayı ( 1 yemek kaşığı )
  • Muz ( 1 tane büyük olgun olmalı )

Hazırlanışı: Muzu diğer malzemelerle birlikte ezerek karıştırın. Hazırladığınız maskeyi temizlenmiş saçlarınıza masaj yaparak yedirin ve tüm saç tellerine değmesi için ince dişli bir tarakla tarayarak yedirin. Geceden uyguladığınız maskeyi bir saç bonesi ile sarıp sabaha kadar bekletin. Sabah saçlarınızı su ile karıştırdığınız şampuan ile temizleyin.

Haftada 2 kere saç kırıkları için maskeyi uygulayabilirsiniz. Saç kırıklarını onarırken dökülmenin de önüne geçecektir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. Meryem diyor ki:

    Ben de farklı bir yöntemle yıpranmayı onardım, önce saçımı sıcak suyla ve şampuanla iyice yıkayıp kurutuyorum. Kuru saçıma Katkısız Keratin Yüklüyorum. Kurumasını bekliyorum, Kurumazsa fönle 1 saat sonra kurutuyorum. Tekrar duruluyorum. Üzerine de bitkisel yağ karışımlı bakımı yapıyorum. Saçlarım resmen yeniden yapılandı, kırıklar gitti, Parlaklık arttı,İnanılmaz güzel olduğu gibi etkisi hala devam ediyor. Katkısız Keratini herkese tavsiye ederim. Çok çok memnunum. Argan da kullanmayı unutmayın..

  2. ceren diyor ki:

    çok güzel bir site bbeeennnncceeee

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız