Cilt Bakımı Ve Güzellik
Sun in saç açıcı sprey kullanımı

SUN İN SAÇ AÇICI SPREY

Sun in saç açıcı sprey saçını doğal yollarla açmak isteyen ve zahmetli uğraşlar vermek istemeyen bayanların tercihi olma yolunda ilerliyor. Eskilerden beri uygulanan papatya suyu ile saç rengini açma bu sayede işlem ve zahmet göstermeye gerek bırakmadan saçlar 3 – 5 dakika içinde rengi sarıya dönüşüyor.

Sun in saç Açıcı Sprey Nasıl Kullanılır

1- Ürünü kullanmak için saçınızın hiç boyanmaması olması gerekir. Boyasız ve açık tonlarda doğal saçlarınızın olmasını istiyorsanız Sun in saç açıcı sprey tam da size göre bir ürün. etkisini görmek için ürünü günde 2 – 3 kez uygulayın.

2- Uyguladıktan sonra kısa bir süre güneşin altında durmanız saçlarınızın bal rengi olmasını sağlar. Sun in saç açıcı sprey saçlarınıza hiçbir yan etki ve zarar vermiyor. Saç renginiz kumral ise 2 ton renk açmayı hedefliyor.

3- Kolay kullanımı sayesinde saçlara tek başınıza bile rahatlıkla uygulayabilirsiniz. İçerisinde saçınızı besleyen ve parlaklık kazandıran botanik özü ve limon özü bulunuyor.

4- Yaz aylarında saçlarınızı kolayca açabilirsiniz. Bu ürün için bilmeniz gereken en önemli özellik ise koyu saç renklerin denemesini çokta tavsiye etmiyoruz. Çünkü koyu renk saçlara sahip olanlar ürünü kullandıklarında hafif bir turuncu renge dönüşebiliyor. Saç renginiz kumral ve kahve tonlarındaysa saç renginiz doğal olarak açılır.

Avantajları ve Fiyatı 

Hem limonlu içeriği hem de sade olarak satışlarda bulunuyor. Güneşli havalarda ya da sadece yazın kullanmak zorunda değilsiniz. Ürünü saçlarınıza sıkıp makine ile kuruttuğunuzda da etkisini göreceksiniz.

Sun İn Saç Açıcı Sprey Fiyatı: 30 TL’DİR.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız