Cilt Bakımı Ve Güzellik
Sülfatsız şampuan

SÜLFATSIZ ŞAMPUANLAR

Sülfatsız şampuanlar: Şampuanların içinde bulunan sülfat ve paraben gibi maddeler saçların yapısını bozarak bütün saç sorunlarının ortaya çıkmasını neden olur. Saçlarınızın daha bakımlı ve canlı görünmesi için sülfatsız şampuanlardan yardım almalısınız.

Sülfatsız Şampuanlar

Down Under Nude Nemlendirici Şampuan  

Bitkisel içeriğe sahip olan şampuan içinde sülfat barındırmaz. İçinde shea yağı ve avokado özleri bulunmaktadır. Bitkisel özelliği ile saçlarınızın daha hızlı uzamasını sağlarken saç köklerini kuvvetlendirir.

Şampuanın Fiyatı: 16 TLdir.

Doa Sülfatsız Saç Bakım Şampuanı

İçinde sülfat ve tuz gibi kimyasallardan arınmış maddeler bulunduran şampuan sayesinde saçlarınız daha bakımlı gözükecek. Saç sorunlarınızı üç yıkama sonunda minimuma indiren şampuan içinde paraben bulunmadığı gibi parfümsüzdür.

Şampuanın Fiyatı: 10 TLdir.

Naturalive Doğal Şampuan

Doğal içeriği ile saçlarınızı kurutmadan bakım yapan şampuan içinde sülfat barındırmaz. Saç diplerini ve saç tellerini başarılı bir şekilde temizleyerek saçlarınızın bakımla ışıldamasını sağlar.

Şampuanın Fiyatı: 14 TLdir.

Almond Protein & Olive Leaf Extract Revitalizing Şampuan

Badem proteini ile zenginleştirilen içeriği sayesinde saçları güçlendiren şampuan aynı zamanda zeytin yaprağı özleriyle dökülmeyi önler. Bitki özlerinden oluşan içeriği sayesinde saçlarınıza bakım yapar.

Şampuanın Fiyatı: 18 TLdir.

Giovanni Wellness Şampuan

Tamamen organik bir içeriğe sahip olan şampuan sülfat gibi yabancı ve zararlı kimyasal maddelerden uzak bir üründür. Hayvanlar üstünde test yapmaması da kullanıcıların beğenisini artırmaktadır.

Şampuanın Fiyatı: 18 TLdir.

Avalon Organics Biotin B Kompleks Şampuan

Paraben ve sülfat barındırmayan şampuanın en büyük özelliği saç dökülmelerini ciddi boyutta durdurmasıdır. Parfümsüz yapısı ile kullanıcılarının takdirini kazanan şampuan saçlarınıza hacim kazandırarak doğal bir bakım sunar.

Şampuanın Fiyatı: 53 TLdir.

Sülfatsız Şampuanlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız