Solaryum Seans Ücetleri

Solaryum seans ücretleri pahalı olmamakla birlikte; Günden güne bronz bir tene sahip olmanızı sağlayan solaryum cihazları ile kendinizi çok hızlı bir şekilde daha güzel ve estetik hissedebilirsiniz. Günlerce güneş altında kalmadan elde edebileceğiniz bronzluğun fiyatını sizler için araştırdık.

İstediğiniz bronzluğa ulaşmak için genellikle 6 seans solaryuma girmeniz gerekmektedir. Haftada en fazla 3 kere gireceğiniz solaryum işlemiyle ten renginiz doğal şekilde istediğiniz renge dönüşecektir. İlk seanslarda solaryumda kalma süresi 6-10 dakika olmalıdır. Diğer seanslarda 20 dakikaya kadar artırılabilir.

Solaryumun Seans Ücreti ortalama olarak: 15 TLdir. Solaryum merkezinin bulunduğu şehir ve semte göre bu fiyatlar seans başı 20 TLye kadar çıkabilmektedir.


Yorumlar
* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

BENZER KONULAR

*

Copyright © 2004 - 2015.

Sitedeki içerikler, izinsiz farklı mecralarda kullanılamaz.
Cilt.Net üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Cilt.Net yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Cilt.Net sorumlu değildir.


Cilt Bakımı - Saç Bakımı - Vücut Bakımı- Makyaj - Diyet - Güzellik Maskeleri ile Cilt Güzellik Rehberi.