Cilt Bakımı Ve Güzellik
Bronzor Solarium Autobronzant

Solaryum kremleri hızlı bir biçimde bronzlaşmanıza yardım eden krem türlerinden oluşmaktadır. Bronzlaşmak beyaz tenli kişiler için daha zordur. Solaryumun etkisini artırmak için kullanılan solaryum kremi daha erken bronzlaşmanızı sağlar. Cilt.net olarak kullanabileceğiniz kremleri, özelliklerini ve fiyatlarını sizler için yazdık.

Solaryum Kremleri

Bronzor Solarium Autobronzant

Bronzor Solarium Autobronzant
Bronzor Solarium Autobronzant Losyon Krem

İçinde yer alan oleolil ve trosin sayesinde bronzlaşmayı daha etkili hale getirir. Cildin kurumasını engelleyerek sağlıklı bir biçimde bronzluk sağlar. E vitamin etkisi ile cildin nem dengesini sağlar. Havuç yağı ve ceviz içeriği ile doğal yöntemlerle hızlı bronzlaşma elde edebilirsiniz. Solaryumdan önce cildinize sürmeniz gerekmektedir.

Ürün Fiyatı: 45 TLdir.

Hot Hunter Bronzlaştırıcı Krem

Hot Hunter Solaryum Kremi
Hot Hunter Bronzlaştırıcı Krem

Cildin hızlı bir şekilde bronzlaşmasını sağlar. İçinde yer alan Arnavut biberi dolaşımı hızlandırır, şeker kamışı özü ile bronzluğun daha kalıcı olmasını sağlar. Solaryum işlemi sırasında veya sonrasına kullan krem solaryumun bronzlaştırma etkisini arttırır.

Butter Cup Losyon Krem

Butter Cup Losyon
Butter Cup Losyon Krem

Bronzlaşmadan önce kullanılan krem içinde aloe vera ve jojoba yağı gibi doğal maddeler bulunur. Kuru ciltleri nemlendirerek bronzlaşmaya etki eder.

Coffee Coast Solaryum Kremi

Coffee Coast Krem
Coffee Coast Solaryum Kremi

Şeker kamışı özleriyle zenginleştirilmiş yapısı ile cildin bronzlaşmasını sağlar. E vitamini özelliği sayesinde nem oranını dengeleyerek bronzlaştırır.

Yummy Yummy Solaryum Losyon Krem

Yummy Yummy Solaryum Losyon Krem
Yummy Yummy Solaryum Losyon Krem

Kakao yağı ile zenginleştirilen yapısı sayesinde cilde doğal bir bronzluk kazandırılmasına katkı sağlar. Melanin ve şeker kamışı özleri ile ciltteki bronzluğun daha kolay ortaya çıkmasını sağlar.

Ambrosia Bronzer Solaryum Kremi

Ambrosia Bronzer
Ambrosia Bronzer Solaryum Kremi

Solaryumdan önce kullanılan krem solaryuma girmeden önce vücudunuza sürerek daha kolay bir bronzluk elde edebilirsiniz. Vitamin içeriği ile cildinizin kurumasını engelleyen krem sayesinde sanatçılarında kullandığı bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Solaryum nedir, Nasıl yapılır? Solaryuma girilemeyecek durumlar ve evde kullanılan solaryum makinası hakkında tüm bilgileri Solaryum başlıklı makalemizde bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız