Cilt Bakımı Ve Güzellik
Siyah ruj markaları, özellikleri ve fiyatları

SİYAH RUJ

Kullanım alanı kısıtlı olan siyah ruj partilerde veya özel gecelerde dikkat çekici bir stil yaratmak için gotik makyaj yaparak uygulanabilir. Kullanım alanının dar olması nedeniyle siyah ruj arayışında olan kadınlar için Cilt.net olarak aşağıdaki ürünleri listeleyerek kolay yoldan istediğiniz siyah ruj markalarına ulaşmanızı sağladık.

Tavsiye Ettiğimiz Siyah Rujlar

Clinique Almost Lipstick Black Raisin 27

Clinique markasının black honey ruju ile dilediğiniz özel geceler ve sıra dışı kıyafetler için tamamlayıcı olan siyah rujunuza kavuşacaksınız. Nemlendirme özelliği ve verdiği renk ile bambaşka bir stile bürüneceksiniz.

Siyah Rujun Fiyatı: 38 TLdir.

Bobbi Brown Lip Color Black Raspberry

Bobbi Brown markasının Lip Color serisinde yer alan siyah rengi gün boyunca şıklığınızı koruyan bir renk tonuna sahip rujuyla sizi farklı ve çekici kılar.

Siyah Rujun Fiyatı: 66 TLdir.

Manic Panic Black Lipstick Raven Gothic Vintage 80s

Gotik makyajınızın tamamlayıcısı olan siyah ruj ile girdiğiniz ortamlarda dudaklarınızla konuşulacaksınız. Renk verme konusunda başarılı olan ürün nemlendirme yeteneğiyle de göz dolduruyor.

Siyah Rujun Fiyatı: 32 TLdir.

M.A.C’s Hautecore Friday- First Matte Lipstick in True Black

Mac markasının en çok aranan ruj renklerinden biri olan siyah markanın kalitesine uygun uygulanışı ve nemlendirici özelliği ile siyah ruj tutkunları için tek tercih olacak.

Siyah Rujun Fiyatı: 78 TLdir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız