Cilt Bakımı Ve Güzellik
Siyah nokta temizleme maskesi

SİYAH NOKTA TEMİZLEME MAKİNESİ

Siyah noktalar bayanların ciltlerinde son derece kötü görünen gözeneklere yerleşen siyah butonlardır. Siyah noktalarınızı sıkarak ve çıkarmaya çalışarak tedavi edemezsiniz. Siyah noktalar için en iyi yöntemlerden birisi Siyah nokta temizleme makinesi kullanımıdır daha etkili ve kesin sonuçlar verir.

Siyah nokta temizleme makinesi  gözenekleriniz temizler ve Cilt üzerindeki hücreleri harekete geçirerek cildinizin erken yaşta kırışmasını engeller.

 

Siyah Nokta Temizleme Makinesi Nasıl Kullanılır

 • Makineyi kullanmadan önce cildinize uygun bir sabunla köpürtün. Cildiniz köpüklü haldeyken peeling başlığı ile yüzünüzü ovarak ölü deriyi atın. Peeling başlığını kullanmadan önce ıslatmanız gerekir.
 • Yüzünüzü yıkadıktan sonra cildiniz yumuşayacaktır. Temizleme makinesinde bulunan vakum kafası ile siyah noktaları temizlemelisiniz. Siyah noktaların temizlenme amacı sivilcelerin çıkmasını engellemektir.
 • Son aşama olarak cildinizi bir losyonla temizledikten sonra nemlendiricinizi sürün. Masaj başlığı ile cildinize masaj yapın. Kan hücrelerini harekete geçirerek yüzünüzün yenilenmesini sağlayın. Sivilceli bir cilde sahipseniz uygularken dikkat etmelisiniz. Yoğun sivilce problemi yaşayan kişiler siyah nokta temizleme makinesini kullanmamalıdır.
 • En iyi sonucu almak için temizleme makinesi duştan sonra uygulanmalıdır. Yukarıdaki aşamaları duştan sonra uygularsanız daha iyi sonuç alırsınız.

 

Siyah Nokta Makinesinin Özellikleri

 • Siyah noktaları itinalı bir şekilde temizler.
 • Cildin parlak ve canlı gözükmesini sağlar.
 • Gözeneklerin içini temizleyerek en derine kadar bakım sağlar.
 • Temizlik esnasında cilde zarar vermez.
 • Kan dolaşımını hızlandırır ve cildi yeniler.

 

Yazar: Tarih: 9 Temmuz 2013 - 4:00:07 Kategori: Cilt Sorunları, Sivilce Tedavisi
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

 1. Dünya diyor ki:

  Fıyatı nedır nerden bulabilirım :(

 2. Pınar diyor ki:

  Kızlar siyah nokta temizleme makinesi kullanan varmı nasıl oluyo

 3. Cilt diyor ki:

  Aleyna hanım bu siyah nokta temizleme makinesini net üzerinden sipariş edecekseniz batangemi sitesinde bulabilirsiniz veya alışveriş merkezlerinde kozmetik ürün mağazalarına bakabilirsiniz. Sonic Cleanser

 4. Aleyna diyor ki:

  Bu makineyi nerede bulabilirm?

Etiketler:
Etiketler:, , ,