Cilt Bakımı Ve Güzellik

Sponsorlu Bağlantılar
Siyah göz makyajı
 • Yazar :
 • Tarih: 23 Mayıs 2013
 • Kategori : Göz Makyajı, Makyaj, Manşet
 • SİYAH GÖZLERE YAPILACAK MAKYAJ

  Siyah Göz Makyajı ; Siyah gözler sanılanın aksine oldukça dikkat çekicidir. Renkli gözlere nazaran daha çok görülse bile; doğru makyajla harikalar yaratabilirsiniz. Siyah gözlere yapılacak makyaj koyu tonlarında seçilirse gözleri olduğundan daha güzel gösterir. Ayrıca Siyah renklerle göze makyaj yapmak için illa siyah gözlü olmakta gerekmez.Renkli gözlü bayanlar içinde bir kaç siyah renk göz makyajı tüyomuz var. Sayfa sonunda Siyah göz makyajı resimlerini bulabilirsiniz.

   

  Siz göz makyajı için öneriler

  1. Siyah gözlere buğulu makyaj tarzı çok yakışır. Buğulu makyaj yapmak isteyen bayanlar, gözlerin üzerine far olarak siyah ve koyu gri renklerini kullanabilirler. Gözaltına çekilecek siyah kalem; bir far fırçası yardımı ile özenli bir şekilde dağıtılır. Son işlem olarak bol miktarda rimel kullanılır. Bu göz makyajı siyah gözlü bayanların çok fazla tercih ettiği bir makyaj türüdür.
  2. Siyah göz makyajı sadece göz kalemi ile de yapılabilir. Makyaj malzemeniz yanınızda olmadığı zaman; siyah kalem sürerek siyah gözlerin belirginliğini artırabilirsiniz. Sadece siyah kalemle yapılan göz makyajı bile çok iyi sonuçlar verebilir. Siyah göz makyajı koyu renklerle olur ve siyah gözlü bayanlara renkli gözlü bayanlardan daha çok yakışır.
  3. Bunun yanında gözlere uygulanacak far renkleri olarak kullanılacak tonlar; kahverengi, lacivert, koyu mavi, gri gibi renklerdir. Büyük gözlere sahip, aynı zamanda siyah renkte gözleriniz varsa; mavi tonlarında oldukça yakışacak renklerden biridir. Siyah rimel uygulaması ile birlikte mükemmel sonuçlar alabilirsiniz.
  4. Gözlerin hem büyük hem de daha güzel gözükmesi için; siyah gözlerinde dikkat edeceği yollar vardır. Siyah gözlü fakat küçük bir göz yapısına sahip kişiler; siyah renkten kaçınmalıdır.Renkli gözlü bayanlar ise bunun tersi siyah kalem uygulmasını en iyi şekilde kullanmalıdırlar.  Siyah kalem göz içlerine asla sürülmemelidir. Siyah kalem sadece göz dışına sürülerek; iç tarafına beyaz kalem uygulaması yapılmalıdır. Gözler siyah ve küçükse; yapılan hatalı makyaj, gözleri daha küçük gösterebilir.Renkli ve küçük gözlerde bu durum tam tersi etki yaratabilir ve göz daha büyük görünebilir. Siyah kalem; Renkli gözlere her şartta sürülür fakat siyah gözlere sürülebilmesi için gözlerin büyük ve iri olması gerekir. Büyük gözlere sahip olan kişiler daha şanslıdır. Yapılan her makyaj daha iyi durur. Gözler daha anlamlı ve bakışlar daha etkilidir.
  5. Göz Makyajında gözlerde buğulu bir bakış istemeyen bayanlar daha değişik renklere yönelebilirler. Bu renkler genelde pastel tonlardan yanadır. Açık mavi ve pembe gibi renkler kullanılabilir. Siyahın tamamen zıt olduğu renkler kullanılarak; göz rengi daha çok ortaya çıkarılır. Siyah rimel kullanmak istemeyen bayanlar; lacivert veya kahverengi rimel sürerek farklılık yaratabilirler.
  6. Bakışlarının yumuşak değil; çok sert gözükmesini isteyen siyah gözlü bayanlar; alt kısma siyah kalem uygulaması yaptıktan sonra; bu kalemi dağıtmamalıdır. Bu şekilde uygulanan kalem çekme işlemi; daha vamp bir hava yakalamanızı sağlar. Kıyafet ile de bu uyum sağlanırsa; olduğunuzdan daha güzel ve dikkat çekici olabilirsiniz.
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yorum Yaz:

  Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

  Domatesli diyet
  Domates Diyeti

  Domates Diyeti: 3 gün içerisinde 2 kilo verilen şok domates diyeti listesi. 1 günlük domates diyeti 3 gün boyunca ve ayda sadece 1 defa uygulanır. Bir nevi detoks uygulaması olan domates diyeti selülit sorunu yaşayanların, sigara ve alkol kullanımı çok olanların diyetidir. 3 gün içerisinde en 2 kilo verebileceğiniz şok diyetler arasındadır.

  3 günlük şok diyet
  Şok Diyet Tarifi

  Şok Diyet Tarifi: 3 gün boyunca tek tip beslenerek uygulanan şok diyet sayesinde tam 5 kilo verilebiliyor. Şok diyet 2 ay içerisinde 1 kez uygulanmalı. Şok diyet programını 3 gün uygulayıp 2 ay ara verin ve tekrar uygulayabilirsiniz, 2 aydan kısa süre içerisinde tekrarlanırsa sağlık sorunlarına yol açabilir.

  Limonlu yoğurt nasıl zayıflatır?
  Limonlu Yoğurt Zayıflatır Mı?

  Limonlu yoğurt zayıflatır mı? C vitamini ve amino grup asit içeriği ile limon zayıflamada oldukça etkilidir. Ayrıca yoğurt asit ve kalsiyum bakımından zengin bir gıda olduğu için hem tok tutmakta, hem metabolizmayı hızlandırmakta hem de yağların yakılmasında etkili olmaktadır. Gün içerisinde sık sık tüketilen limonlu yoğurt zayıflama oldukça yardımcı olur.

  7 günde 7 kilo verdiren diyet
  7 Günde 7 Kilo Diyeti

  7 Günde 7 Kilo Diyeti: 7 günde 7 kilo diyeti ile 1 haftada incecik bir vücuda sahip olabileceksiniz. Oldukça düşük kalori oranına sahip bu diyet programını uzun süreli uygulamanız sakıncalıdır. Cilt.net olarak verdiğimiz 1 haftada 7 kilo verdiren diyete harfiyen uymanız gerekiyor.

  Maydanoz çayı
  Maydanoz Çayı Nasıl Yapılır?

  Maydanoz Çayı Nasıl Yapılır? İdrar söktürücü, zayıflamaya yardımcı, ödem atıcı maydanoz çayı tarifi, faydaları, zararları ve kullanım şekli. Maydanoz Çayı: Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız maydanozun çayı da bir o kadar faydalı. Doktorların özellikle diyetisyen uzmanlarının her televizyona çıktıklarında üstünde durdukları maydanoz çayı tüketimi vücut sağlığını için çok önemli.

  İdeal Kilonuzu Hesaplayın
  İdeal Kilo Hesaplama
  Facebook Sayfamız
  Google+ Sayfamız