Cilt Bakımı Ve Güzellik
Akne izleri için White Perfection

Sivilce izleri çok uzun seneler boyunca yüzünüze yerleşmiş durumdaysa giderilmesi de bir hayli zordur. Yeni oluşmuş akne izlerinin cilt üzerinden arındırılması çok daha kolaydır. Bu nedenle sivilce izler için krem seçerken izlerinizin cildinizde bulunduğu zamana göre değerlendirme yapmanız gerekir.

Yüksek soyucu özelliğe sahip kremler daha çok derin izlere sahip olan kişiler için uygundur. İzleri daha az derin olan kişiler Soyucu özelliği az olan sivilce izi kremi seçmelidir. Cilt.net olarak her sivilce türüne uygun kremleri aşağıda listeledik.

Sivilce İzleri İçin Krem Markaları

Akne izleri için Avene Cleanance krem
Avene Cleanance

Avene Cleanance Akne İzleri için Peeling Etkili Bakım Kremi

Paraben bulundurmaması ve cildin nem ihtiyacını karşılayarak sivilce izleri için kullanılan etkili bir kremdir. Aynı zamanda gözeneklerinde sıkılaşmasını sağlayarak sizi pek çok açıdan memnun edecek özelliklere sahiptir.

Ürünün Fiyatı: 25 TLdir.

 

Akne izleri için Ducray Keracnyl
Ducray Keracnyl

Ducray Keracnyl Sivilce İzleri İçin Peeling Etkili Bakım Kremi

İçinde yer alan glikolik asit ve laktik asit gibi bileşenler ile akne izleri olan ciltlerde sonuçları gözle görülür şekilde etkilidir. Gözenekleri temizleyen ve cildin pürüzsüz hale gelmesini sağlayan krem sebum salgısını dengeleyerek yağlanmanın önüne geçer.

Ürünün Fiyatı: 32 TLdir.

 

Akne izleri için Bitkiderman
Bitkiderman Leke Kremi

Bitkiderman Leke Kremi

Cilt lekelerinin giderilmesinde etkili olan bitkiderman leke kremi akne izleri içinde etkili bir krem türüdür. Rutin şekilde kullanımına devam edildiği takdirde cildinizin daha aydınlık görünmesini sağlayarak izlerin azalmasını sağlar.

Ürünün Fiyatı: 72 TLdir.

Akne izleri için Clinique krem
Clinique Even Better

Clinique Even Better Moisturizer SPF 20 Leke Bakım Kremi

Lekelerin hızla açarak renk dengesizliğinin ortadan kalkmasını sağlar. Akne izlerini geçirirken aynı zamanda cildinizde pürüzsüz bir yapı oluşturur. Yeni lekelerin oluşmasını sağlayan güneş koruma faktörü sayesinde ten rengini hızlı şekilde dengeler. Etkileri 1 ay içinde belli olur.

Ürünün Fiyatı: 140 TLdir.

 

Akne izleri için White Perfection
White Perfection Leke Giderici Krem

White Perfection Leke Giderici Krem

Lekelerin rengini hızlı bir şekilde açarak normal cilt tonuyla eşitlemeyi sağlayan bir kremdir. Akne izlerinin yanı sıra güneş lekelerinde de kullanılır. İçeriğinde bulunan C vitamini ile lekelerin azalmasına yardım eden bir krem türüdür.

Ürünün Fiyatı: 39 TLdir.

 

Akne izleri için Dermaderm
Dermaderm Leke Giderici Krem

Dermaderm Leke Giderici Krem

Lekeleri giderirken aynı zamanda ten rengini açmak içinde kullanılabilir. Lekelerin rengini açarak tedavi eden bitkisel krem geceleri uygulanarak tam sonuca ulaşılabilir.

Ürünün Fiyatı: 48 TLdir.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

 1. Nehir diyor ki:

  Benim sivilce lekelerim yümüzde değil kollarım, bacaklarım ve dekolte bölgemde ve renkleri de kahverengi değil tam aksine cilt rengimden açık. Pembe ve beyaz renklerde. Nasıl bir ürün kullanmalıyım?

 2. enes diyor ki:

  lekelerim baya eski yeni olanlarida var cok koyu olup az koyu olanida var sizce hangisini almaliyim bir tavsiyeniz var mi acaba ?

 3. dilan diyor ki:

  Avene kremi almak istiyorm gnderiliyormu kargoyla araba

 4. Nergiz oruç diyor ki:

  Har yerimde lekeler var kasiniyorom leke ölüyor

 5. fırat diyor ki:

  avene clanence kremini göndermenizi rica ederim divriğie göndermenizi rica ederim karkoya sivasın ilçesine divriğe numaram 0542 xxx

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız