Cilt Bakımı Ve Güzellik
Dermaderm Sarımsak Özlü Şampuan

Sarımsaklı Şampuanlar

 

Saçlar için faydalı olan sarımsak, saç şampuanlarının da içeriklerinde besleyici olarak yer alıyor. Bir çok sarımsak özü içerikli şampuan bulunmakta ve sizler için en iyi sarımsak özlü şampuan markalarını bir araya getirerek tanıttık.

 

Sarımsaklı Şampuan Markaları

 

Softem Sarımsak Özlü Şampuan

Sarımsak özü barındıran şampuan, bakımsız saçlar için özel bir formüle sahiptir. Zencefil ve mayıs papatyası içeriği ile saçları besleyen şampuanın ortalama satış fiyatı 20 TL’dir.

 

Mecitefendi Sarımsak Şampuanı

Sarımsak özlü içeriği ile saç köklerini ve saç derisini besleyen şampuan, B3, B5 ve H vitamini ile bu etkiyi destekliyor. Sarımsak içeriği olmasına karşın sarımsak kokusu bulunmayan şampuanın ortalama fiyatı 15 TL’dir.

 

Dermaderm Sarımsaklı Şampuan

Çeşitli vitamin ve minerallerle güçlendirilmiş sarımsak özlü şampuan saçları dökülen kişiler için önerilmektedir. Saç köklerini güçlendiren şampuan saça hacim kazandırıyor. Ortalama fiyatı 20 TL’dir.

 

Zigavus Sarımsaklı Şampuan

Saç dökülme sorununu kökünden çözen şampuan, düzenli olarak kullanıldığında yaklaşık 1 ay içinde güçlü etkisini saçlar üzerinde göstermeye başlıyor. Antioksidan etkisi ile saç köklerini temizleyen ve kepek problemini çözerek köklerin hava almasını sağlayan şampuan ile saçlarınız daha sağlıklı ve canlı görünecek. Ortalama satış fiyatı 15 TL’dir.

 

Photon Sarımsaklı Şampuan

Saçların canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayan şampuan saç tellerini belirgin oranda kalınlaştırır. Düzenli kullanımda saç derisinde kan dolaşımı düzenleyen şampuanın ortalama satış fiyatı 20 TL’dir.

 

Sarımsaklı Şampuanın Faydaları

 

Sarımsağın saçlara faydası uzun zamandır bilinen bir gerçektir. Sarımsak özü barındıran şampuanlar da sarımsağın bu gücünden faydalanarak saç köklerini ve saç tellerini daha sağlıklı hale getirmeyi amaçlıyor. Sarımsaklı şampuanlar saç tellerini kalınlaştırır ve saçların hacim kazanmasına yardımcı olur.

 

Sarımsak özü saçları yumuşatarak saç uçlarında kırılmalar yaşanmasının önüne geçer. Boya ve diğer işlemler sonrası yıpranan saçlar, sarımsak özlü şampuanlar sayesinde kısa sürede toparlanarak eski sağlığına kavuşur. Sarımsaklı şampuanları saça uygularken saç derisine masaj yaparak uygulandığı taktirde saç derisindeki kaşıntı problemini de çözecektir.

 

Yazar: Tarih: 15 Temmuz 2015 - 11:03:47 Kategori: Doğal & Kozmetik Ürünler, Manşet, Saç Bakımı
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,