Cilt Bakımı Ve Güzellik
Güçlü ve sağlıklı saçların sırrı

SAĞLIKLI GÖRÜNEN GÜÇLÜ SAÇLARIN SIRRI

Keratinden oluşan saçlar banyo sonrası neden karmakarışık oluyor? Saç şekillendiricilerin etkisi, havlu ile saçları kurulama, çevresel faktörler, düzleştirme veya boya sonucu saçlar yıpranır yani protein kaybetmeye başlar. Peki sağlıklı görünen güçlü saçların sırrı ne?

 

Dove İle Sağlıklı Görünen Güçlü Saçlar

  • Saç uçlarının kırılması ve saç tellerinin yıpranması zamanla oluşur, saçlar çabuk düğümlenir. Bunun ana nedeni ise saçların esnekliğini ve yumuşaklığını kaybetmesidir. Dove yeni çıkardığı yoğun bakım ve besleyici bakım setleri ile çabuk düğüm olan saçların kolayca açılmasını sağlıyor.
  • Dove’da bulunan keratin maddesi saçları sararak her teline ayrı ayrı işliyor ve saç hücrelerinin tekrar yapılanarak onarılmasına yardımcı oluyor. Bu sayede saçlar daha az kırılarak daha az dökülüyor.
  • Dove’un bu yeni serisini kullanırken saçlarınızı istediğiniz gibi şekillendirebilir, boyatabilir veya fön çektirebilirsiniz.

 

Saçlarınız Dove Sayesinde Elektriklenmeyecek

İçerisinde bulunan yağlar saçları ağırlaştırmadan besliyor ve saçlar tarafından anında emilimi sağlanıyor. Saçlarınız kabarık, kuru ve çabuk elektrikleniyorsa Dove besleyici bakım serisi tam size göre.

 

Saçlarınız Yıpranmış ve Kuru mu?

Dove yoğun bakım serisi saç kremi, ekspres bakım, şampuan ve maskeden oluşan ve keratin içeren bir bakım sağlıyor. Yoğun bakım serisi özellikle saçları yıpranmış ve kuru nemsiz kalmış saçlar için öneriliyor. Saçlarınızın yapısını ortaya çıkaran dove serisi ile saçlarınız tekrar nefes alacak ve kendi şekli doğal hali ile ortaya çıkacak.

 

Yazar: Tarih: 11 Aralık 2014 - 1:30:55 Kategori: Doğal & Kozmetik Ürünler, Saç Bakımı
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, ,