Cilt Bakımı Ve Güzellik
Saçları yumuşatmak için ürünler

SERT SAÇLARI YUMUŞATAN BAKIM ÜRÜNLERİ

Hava kirliliğinden ve çevre koşullarından dolayı saçlar sağlığını kaybeder ve saçlar sertleşmeye başlar. Saçların yumuşatmak için bakım ürünlerini kullanmak yeterlidir. Cilt.net olarak sertleşen saçlarınızı yumuşatan en iyi bakım ürünlerini sizler için araştırdık.

Saçları Yumuşatmak İçin Kullanılan En İyi Ürünler

Kiehl’s Superbly Smoothing Argan Hair Pak

İçeriğindeki bileşenlerle saçlara yoğun bakım uygularken saçların parlak ve yumuşak olmasını sağlar. Saçları ağırlaştırmadan saçı kökünden besleyerek yumuşaklık verir. İhmal etmeden kullanıldığında sertleşen ve kabaran saçların yatışıp yumuşadığı gözlenmiştir.

Matrix Biologe Hydratherapie Bakım Spreyi

Cansız ve kuruyan saçlar için özel olarak üretilen bakım spreyi saçlara nem verirken yumuşak ve parlak olmasını amaçlıyor. Saçlara uygulandığında ağırlaştırmayan bakım spreyi saçları yumuşatıp sertleşmesini önlüyor.

John Frieda Full Repair

Sprey kıvamında ve kolay kullanımlı bakım ürünü saç tellerine tek tek bakım yapar ve yıpranan saçları düzeltmekte başarılıdır. Saçlara ağırlık vermeden bakım yapan bu sprey saç tellerini pürüzsüzleştirerek görünümünü düzgünleştirir. Saçlara dolgunluk, ışıltı ve yumuşaklık verir.

Schwarzkopf Repair Rescue Bakım

Sık sık işlem uygulanmış kimyasal zarar görmüş saçlar için harika bir bakım kürüdür. Saç diplerine bakım yapar ve incelmiş saçların eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. İçerisinde krem yapısı bulunması saçların sertliğini giderir ve saçlara parlaklık kazandırır.

Kérastase Nutritive Saçları Yumuşatan Şampuan

Kuru ve mat saçlar için saç kökünden ucuna kadar besleyen şampuan saçları parlatarak yumuşamasını sağlar. Saç köklerini besler ve saçın kurumasını engeller. Saç tellerine tek tek bakım yaparak düzgün görünmesine katkı sağlar.

L’occitane Butter Ultra Rich Saçları Yumuşatan Şampuan

Shea yağı içeren şampuan saçları tekrar ele alarak hızlı bir şekilde onarır ve saçın hacimli görünmesine katkı sağlar. Saçları dış etkenlerden korumayı amaçlayan şampuan saçı hızlı bir şekilde yumuşatır ve parlak görünmesini sağlar.

L’oreal Expert Hydra Repair Bakım Spreyi

Banyo sonrası veya öncesi kuru saçlara uygulanabilen durulanmayan bakım spreyidir. Saçların enerjik ve hacimli görünmelerini sağlar. Saçları parlatarak yumuşak olmalarını amaçlar.

Uyarı: Saç bakım ürünlerini düzenli kullandığınızda saçlarınızın eski sağlığına geri kavuştuğunu göreceksiniz. Önemli olan bakımların ihmal etmeden yapılmasıdır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız