Cilt Bakımı Ve Güzellik
Saç serumu kullanımı

Saç serumları saç kurtarıcı, onarıcı ve yumuşatıcı özellikleriyle bilinen saç bakım ürünlerindendir. Saç serumu uygulanırken saçların nemli olması şart. Saç serumu nasıl kullanılır? Her markanın saç serumu kullanımı farklıdır bu yüzden hepsini Cilt.net ailesi sizler için yazdı.

Saç Serumu Markaları Ve Kullanımı

Loreal Professional Serie Expert Saç Serumu

Saç uçları üzerinde oldukça etkili olan bu saç serumu sayesinde daha yumuşak saçlara sahip olabilirsiniz.

Loreal saç serumu nasıl kullanılır? Kırılmalara karşı matlaşan saç uçlarını onaran saç serumu banyodan sonra saç uçlarına sürülerek saçların kuruması beklenir,saçlar kuruduktan sonra hiç bir işleme gerek kalmaz.

Ürün Fiyatı: 49 TLdir.

Kerastase Reflection Chroma Riche Fluid

Özelliklede boyalı saçlara gereken bakımı sağlayan serum sayesinde saçlarınız eskisinden daha parlak ve yumuşak hale gelecek. Saçlarınızın rengini uzun süre koruyan serum sayesinde elektriklenen saçlardan da kurtulacaksınız.

Kerastase seç serumu nasıl kullanılır? Saç uçlarına az miktar sıkarak kullanın ve tarakla taramadan fön aletlerinden yardım almayarak kurumasını sağlayın.

Ürün Fiyatı: 68 TLdir.

Avon Fas Argan Yağı İçeren Durulanmayan Saç Serumu

Cilde olduğu kadar saçlara da iyi gelen argan yağı bu sefer saç serumu içinde kullanılarak bayanların beğenisine sunulmuştur. Argan yağı içeren saç serumuyla saç uçlarınız parlayacak ve kırılmalara karşı korunacaktır.

Avon saç serumu kullanımı: Avucunuza iki pompa sıktığınız saç serumunu ellerinize dağıtın ve nemli saç uçlarına ve boylarına uygulayın. Kendi halinde kurumasını sağlayın.

Ürün Fiyatı: 7,5 TLdir.

Pantene Saç Serumu

Pantene saç serumu kabaran saç tellerini yatıştıran aynı anda parlamasını ve yumuşamasını sağlayan bir saç serumudur. Uygun fiyatları ve kolay uygulama şekli ile bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Panten saç serumu kullanımı: Serumdan bir miktar alarak saç uçlarınıza yedirin. Saç boylarınıza da sürerek saç derisinden uzak tutun. Daha sonra istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Ürün Fiyatı: 13 TLdir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. Gözde Tekyıldız diyor ki:

    Bu kadar ayrıntı verdiğiniz için teşekkürler…

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız