Cilt Bakımı Ve Güzellik
Wella Wellaflex Saç Köpüğü Özellikleri

Saç Köpüğü Markaları

Güzellikleri ile ön plana çıkmak isteyen bayanların en dikkat ettiği nokta ise saçları olmaktadır. saçlar bir bayanın duruş hattını veya kendine olan öz güveninin dahi değiştirmektedir. Öyle ki saç bakımı ve saç şekilleri diğer noktalara göre ayrı bir hassasiyet içermektedir. Sağlıklı saçlar için kullanabileceğiniz en iyi saç köpüğü markaları ve özelliklerini sizler için araştırdık.

Neden Saç Köpüğü Tercih Edilmeli?

Kendilerine bakım uygularken yada özel bir yere veya günlük yaşantılarında saçlarını şekillendirirken birbirinden farklı saç ürünleri tercih etmektedirler. Bu ürünlerden bayanlar tarafından en çok tercih edilen ürün ise saç köpükleridir. Çünkü saç köpükleri diğer saç ürünleri olan sprey, jole, wax ve kremlere nazaran daha canlı ve doğal bir görüntünün oluşmasını sağlamaktadır.

Saç Köpüğü Markaları

Siz bayanların saç bakımında ve şekillendirmesin de kullanmanız için bayanların en sık tercih ettiği saç köpüklerinin bir listelemesini yaparak sizler ile paylaşıyorz. Saç köpüğü markalarında tercih edilmeye göre sıralama ise şu şekildedir.

Schwarzkopf Saç Köpükleri

Saç bakımı ve şekillendirici ürünler içerisinde Schwarzkopf en profesyonel şekilde hizmet ediyor. Yaşam tarzınıza göre tamamen farklı ürünleri size sunan markanın saç köpükleri arasında özellikle Bc Bonacure nem bombası ve Bc Bonacure doğal hacim köpüğünü tercih edebilirsiniz.

 • Bc Bonacure nem bombası: 49.50 Ti değerindeki ürün özellikle esktra nemlendirmeye ihtiyaç duyan saçlar için özel olarak üretilmiştir. Kuru, hassas ve kalın telli saçlara nem kazandırır, mat görüntülü saçların daha canlı görünmesine yardımcı olur, saça tazelik verirken esnekliğini de geri kazandırır.
 • Bc Bonacure doğal hacim köpüğü: 74 Tl değerindeki ürün saçları dolgunlaştırır, hacim kazandırır, saç taramasını kolaylaştırır, fön uygulamasında köklerin hava almasını sağlar ve kullanım sonrası 3 güne kadar daha dolgun saçlara sahip olursunuz.

Kullanımı: Schwarzkopf marka saç köpüklerini kullanmadan önce iyice çalkalayın, hacim köpüğünü saça direk uygulayın, nem bombasını ise önce ellerinize uygulayarak köpük kıvamına getirin ve daha sonra saçlarınıza uygulayın.

Schwarzkopf Bc Bonacure Saç Bakım Köpüğü
Schwarzkopf Bc Bonacure Saç Köpükleri

Wella Wellaflex Saç Köpükleri

Wella markasına ait Wellaflex serisi köpükler; Kıvırcık ve dalgalı saçlar, 2 gün hacim, parlak renkler, ekstra güçlü ve ultra güçlü olmak üzere ihtiyaca yönelik 5 farklı şekilde üretilmiştir. 200 mil lik tüm şişelerin ortalama satış fiyatı: 7.5 tldir. sizde saçlarınızın ihtiyacına yönelik olan özelliklerden birini seçerek daha sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

Wella Wellaflex Saç Köpüğü Özellikleri
Wella Markasının Wellaflex Saç Köpükleri

Fonex Saç Köpüğü

 • Fonex markasının özel olarak formüle ettiği ürün saçların şekle girmesini sağlamasının yanı sıra, esneklik kazandırır, parlaklık verir ve daha dolgun görünen saçlara sahip olmanızı sağlar.
 • Kullanımı: 6.5 tl lik fiyatı ile cebinizin dostu olan ürünü kullanmadan önce şişesini iyice çalkalamalısınız, daha sonra köpüğü aşağı doğru tutun, avucunuza sıkın ve ellerinizle saçlarınıza uygulayarak şekil verin.

  Fonex Marka Saç Köpüğü
  Fonex Marka Saç Köpüğü

Morfose Milk Shake Saç Bakım Köpüğü

Bir çok markanın aksine morfose saç bakım köpüğü ciddi olarak saçlara etki ederek saçı canlandırır, kırıkları tamir eder ve saç tellerini yoğun şekilde besleyerek sağlam bir bakım sunar.

 1. içerisinde bulunan süt proteini sayesinde özellikle kuru ve cansız saçları besler.
 2. 12 farklı amino asit sayesinde saçlarda bulunan keratini harekete geçirerek yıpranmış saçın tamir edilmesini, saçın nemlenmesini ve varsa boyanın korunmasını sağlar.
 3. Parlak ve sağlıklı görünen saçlara sahip olmanızı sağlar
 4. Satış fiyatı ortalama olarak 34 Tl dir.

  Morfose Saç Bakım Köpüğü
  Morfose Milk Shake Saç Bakım Köpüğü

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Saç Köpüğü Markaları

 • Fixation
 • Loreal
 • Nivea
 • Egoiste
 • Got2b
 • Egos
 • Akat Gardi
 • Osis

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız