Cilt Bakımı Ve Güzellik
Saç dökülmesine iyi gelen Revigen şampuan

Saç Dökülmesine İyi Gelen Şampuanlar

Saçların hızla dökülmesi engellenemiyorsa bakım ürünlerinde değişiklik yapmak şarttır. Bunun için kullandığınız saç bakım ürünlerinde ve özellikle şampuanınızda değişiklik yapmanız şart. Sizler için araştırdığımız Saç dökülmesine iyi gelen şampuanlardan faydalanabilirsiniz.

 

Saç Dökülmesine İyi Gelen Şampuanlar Neler?

Bioxcin Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Saç dökülmesini durdurması ile bilinen Bioxcin marka şampuan ve serumlar yıllardır piyasada satılmakta, üstelik bir çok taklidi çıkmasına rağmen bioxcin markası kalitesini ve kendini ıspatladı. 8 kata kadar yoğunlaştırılmış formülü ile saç köklerine etki eden şampuan zayıf olan saç köklerinin güçlenmesini sağlar. İçinde bulunan yoğun mineraller sayesinde saçlarınızı besleyerek tüy haline gelmiş saç köklerin daha kalın çıkmasını sağlamakta.

 

Ürün Fiyatı: 35 TL.

Bioxcin Forte Şampuan
Bioxcin Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı

 

Revigen Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Özellikle erkek tipi saç dökülmelerinde doktorların sürekli önerdiği bir şampuan markasıdır. Saçlı deriyi kusursuz şekilde temizleyen şampuan derinizi tahriş etmeden işlevini yerine getirir. Saçın sağlıklı şekilde büyümesini sağlar. İçinde yer alan botanikler ile saçın beslenmesini sağlar. Kepeğe karşıda etkilidir.

 

Ürün Fiyatı: 40 TL.

Saç dökülmesine iyi gelen Revigen şampuan
Revigen Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

 

Zigavus Saç Dökülmesine Karşı Sarımsaklı Şampuan

Zigavus sarımsaklı şampuan oldukça etkili bir şampuandır, korkmayın içerisinde sarımsak özü olsa da şampuanda sarımsak kokusu yok, firma sarımsak kokusunu bastırmış. Saç derisine masaj yapılarak uygulanan şampuan 2 dakika bekletildikten sonra durulanır. Masaj yapılmasının nedeni içindeki sarımsak özlerinin deriye nüfuz etmesini sağlamaktır. Haftada 2-3 kez kullanmanız saçlarınızın beslenmesi, hava alması ve temizlenmesi için yeterlidir.

 

Ürün Fiyatı: 15 TL.

Dökülmeye iyi gelen Zigavus şampuan
Zigavus Saç Dökülmesine Karşı Sarımsaklı Şampuan

 

Otacı Dökülmeye Karşı Etkili Şampuan

Otacı şampuan içinde provitamin B5 ve B3 vitaminleri ile bitki özleri bulunmaktadır. Saçların dökülmesini engelleyen şampuan saç tellerinin de kalınlaşmasını sağlar. İçinde bulunan buğday proteini ise saç tellerine etki eder.

 

Ürün Fiyatı: 22 TLdir.

Saç dökülmesine iyi gelen otacı şampuan
Otacı Dökülmeye Karşı Etkili Şampuan

 

Sebamed Saç Dökülmesini Engelleyen Şampuan

Saç derisine bakım yapan şampuan saç dökülmesini engeller. Saçın ve saç derisinin ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri sağlar, saç köklerini zayıflatan etkenleri ortadan kaldırır. Günlük kullanım için uygun bir şampuan türüdür.

 

Ürün Fiyatı: 23 TLdir.

Sebamed şampuanla saç dökülmesine son
Sebamed Saç Dökülmesini Engelleyen Şampuan

 

Diğer marka ürünler için Şaç dökülmesine karşı şampuanlar konumuzda yer alan ürünleri de inceleyebilirsiniz.

 

Yazar: Tarih: 23 Ekim 2014 - 1:00:42 Kategori: Doğal & Kozmetik Ürünler, Manşet, Saç Bakımı
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , , ,