Saç Çıkaran Formül

Saçların seyrelmesi genetik olabildiği gibi çeşitli dış faktörler, ilaç kullanımı ve bakımsızlık nedeniyle de meydana gelebilmektedir. Genetik faktörler haricinde kalan durumlarda saç dökülmesi problemi giderilebilir ve kısa zaman içinde gür saçlara sahip olabilirsiniz.

Piyasada bulunan ve saç çıkardığı iddiası yürüten ürün ve karışımlar çoğu zaman işe yaramamakta ve bu ürünleri piyasaya sürenler sadece cebinizdeki paranın peşindedir. Sizlerle paylaşacağımız saç çıkaran formüller sayesinde, evinizde doğal malzemeler kullanarak parayla satılan ürünlerden çok daha başarılı sonuçlar ortaya koyan karışımlar hazırlayabileceksiniz.

Öncelikle belirtmek gerekir ki kellik adı verilen saç dökülmesi probleminin en etkili çözümü saç ektirme tedavileridir. Başarı oranı oldukça yüksek olan bu tedavi yöntemi, genetik saç dökülmesi durumlarında da işe yaradığı için en etkili çözüm olarak öne çıkmaktadır.

Yılan Yağı Kullanın

Adı yılan yağı olsa da bu karışım bilim adamları tarafından saç dökülmesi problemini gidermek üzere geliştirilmiş bir formüldür. Yılandan elde edilmemektedir. İnternette ufak bir araştırma yaptığımızda yılan yağı adı altında satılan ürünlerin aslında yılan yağı içerikli şampuanlar ve yılan yağı içerikli saç bakım ürünleri olduğunu görmekteyiz. Büyük şehirlerde yaşayanlar ufak bir araştırma yaparak gerçek yılan yağı ürününe ulaşabilirler. Ancak unutmamalısınız ki yılan yağı ürününü 10 yada 20 liraya almanız pek mümkün değildir. Bu tür ürünler sadece yılan yağı içerikli ürünlerdir.

Yılan yağını temin ettikten sonra saçlarınızın seyrelmiş olan bölgelerine 3 damla yılan yağı damlatın ve parmak uçlarınızla 10 dakika boyunca masaj yaparak yağın saç derisine işlemesini sağlayın. Yılan yağını sürerken yüzünüze temas ettirmemeye çok özen göstermelisiniz. Yüzünüze temas etmesi halinde tüylenme ve istenmeyen kıllanmalara yol açabilir. Bu nedenle bayanlar yılan yağını kuaförde uygulatıp saçlarını kuaföre yıkatmalıdır. Yılan yağını saç derisine yedirdikten sonra 2 saat bekleyin ve saçlarınızı yıkatın. Saçlar şampuanla 3 kez yıkanıp arındırılmalıdır. Yılan yağı haftada 3 kez uygulanmalıdır.

Yılan yağı kullanmaya başladıktan sonra 2 yada 3 ay içinde inanılmaz şekilde saçlarınızın gürleştiğini ve saç tellerinizin güçlendiğini göreceksiniz. Yılan yağı uygulamaya başladıktan sonra çıkan saçlar daha kalın olacaktır.

Bu yazımızı sadece yılan yağına ayırmamızın sebebi, yılan yağının gerçekten mucizevi bir şekilde işe yaramasıdır. Piyasada 20 lira gibi uygun fiyatlara satılan yılan yağı şampuanı ve yılan yağı içerikli ürünleri de kutu üzerinde yazan kullanım talimatlarına uyarak kullanabilirsiniz. Bu ürünler gerçek yılan yağı içeriğine sahipse muhakkak işe yarayacaktır.


Yorumlar
  1. abidin diyor ki:

   Yahu kel adamlar yorum yapsın arkadaş gelin benim saçlarımı çıkartın altımdaki arabayı size vereceğim söz yemeyin bizi

  2. Ganişş diyor ki:

   merhabalar bu ölçüler kaç kaşık oluyor ?

  3. nadir uysal diyor ki:

   Valla saç çıkarma konusunda usta olduğunu bildiğim tek ürün Restorex. Özellikle sarmaşık özlü olan formu bir harika

   • gurbet diyor ki:

    Nadir bey restorex şampuan mi ?

  4. filiz diyor ki:

   hımm hem a ve e vitamını dıyorsunuz.. hemde malzemelerde e ve b viamını yazıyor ?

   • Cilt Bakımı diyor ki:

    Düzelttik filiz hanım teşekkür ederiz uyarınız için.

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

BENZER KONULAR

*

Copyright © 2004 - 2015.

Sitedeki içerikler, izinsiz farklı mecralarda kullanılamaz.
Cilt.Net üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Cilt.Net yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Cilt.Net sorumlu değildir.


Cilt Bakımı - Saç Bakımı - Vücut Bakımı- Makyaj - Diyet - Güzellik Maskeleri ile Cilt Güzellik Rehberi.