Cilt Bakımı Ve Güzellik
Rus bayanların beyaz tenlerinin ve güzelliklerinin sırları.

Rus kadınların güzellik sırlarını merak eden bayanlar, Rusların pürüzsüz, beyaz tenli ve çok güzel olmalarının sırrı genlerinden gelmiyor. Porselen gibi pürüzsüz bir cilde sahip olan Rus kadınlarının güzellik sırları ve bu güzelliklerini korumak için uyguladıkları bakım yöntemleri.

Rus Kadınların Güzellik Sırları 

Rus Kadınların Porselen Gibi Ciltlerinin Sırrı

Ruslar, güzelliklerini büyük ölçüde havyar tüketimine ve havyar özlü kremler kullanmalarına borçlular. Havyarın en büyük özelliği cildi tamir etmesidir bu sayede Rus bayanlar porselen ve bebeksi bir cilde kavuşuyorlar. Sizde haftada en az 1 kez havyar yiyerek ve geceleri havyar özlü kremlerle cildinizi bakım yaparak porselen gibi bir cilde kavuşabilirsiniz.

Rusların Güzelliklerini Nasıl Korur?

Somon balığını severek tüketirler. Somonun içinde yer alan ve DNA yapısını güçlendirici bir rol oynayan somon balığını tüketerek güzelliklerini koruyorlar. Aynı zamanda somon balıklarının sütlerinden elde edilen DNA ile ciltlerine özel bakım uygulayarak kırışıksız bir cilt elde ediyorlar.

Güzel Vücutlarının Sırrı

Hayatlarından şeker, tuz ve ekmek gibi besinleri çıkararak fazla yağ depolanmasını engelleyen Rus bayanların patates püresini sıklıkla tükettikleri bilinmektedir. Kullanımının abartılmaması gerekilen patates haşlaması ölçülü tüketildiğinde cilde iyi gelmektedir.

Rus Kadınların Beyaz Teninin Sırrı

Güneşe fazla maruz kalmayan Rus bayanlar bu sayede daha beyaz bir tene sahip oluyorlar. Özellikle soğuk iklimde yaşayan bu bayanlar soğuk havanın etkileri için çatlak kremi, havanın zararlı etkileri için ise peeling uygulamaları yapıyorlar.

Rus Kadınların Güzellik Maskesi

Bu maskeyi uygulamadan yeşil çay demleyin. Demlediğiniz yeşil çayı, pamuk toplarına uygulayarak cildinizi temizleyin.

  • Gül yağı ( 1 yemek kaşığı )
  • Badem yağı ( 1 yemek kaşığı )
  • Çinko oksit krem ( 1 yemek kaşığı )

Hazırlanışı: Çinko oksit kremin üzerine badem ve gül yağını ilave edip karıştırın, hazırlanan karışımı cildinize masaj yaparak yedirin. Cildinize uyguladığınız maskeyi 15 dakika sonra soğuk su ile yıkayarak temizleyin. Cilt hücrelerinin hızla yenilenmesini sağlayan bu maske haftada 1 defa uygulanmalıdır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız