Cilt Bakımı Ve Güzellik
Lancome Ruj renkleri nelerdir

EN İYİ RUJ MARKALARI VE FİYATLARI

Ruj Bayanların en önem verdikleri makyaj malzemelerinden biridir. Kaliteli bir rujun sürümü kolay ve kalıcılığı uzun sürelidir. Tüm makyaj malzemeleri üreten firmalar için En iyi ruj yorumları ile Ruj fiyatları. Size en  uygun ruju seçerek, makyajınızı daha güzel gösterebilirsiniz.

Markalar için Ruj Yorumları Ve Ruj Fiyatları

 1. En iyi ruj markalarından biri olan Lancome markasının ürettiği rujların kalıcılıkları uzun süre devam eder ve dudağa sürülürken çok yumuşak bir his bırakır. Lancome rujlar oldukça çeşitli renklerde karşınıza çıkar. Esmer, sarışın ve kumral bayanların kullanabileceği çeşitlilikte renk skalasına sahiptir. Lancome ruj fiyatları 65- 90 tl arasındadır. Dudağınıza düzgün bir şekil verecek rujlar için bu denli bir fiyat çok pahalı değildir.
 2. Rujları ile isim yapmış bir diğer markada Christian Dior’ dur. Christion Dior markasına özgü olarak üretilen rujlar; dudağın rengine yakın rujları ile çok meşhurdur. Fiyatları emsallerine göre daha pahalıdır. Fakat bir rujun 6 ay kadar kullanılacağını göz önüne alırsak; mutlaka edinilmesi gerekir. Christian Dior rujların fiyatları 80- 110 tl arasında değişmektedir.
 3. Estee Lauder rujlar bayanların sıklıkla tercih ettiği ruj markaları arasındadır. Estee Lauder Ruj Fiyatları 60- 80 tl arasında bir fiyat grafiği içinde satılır.
 4. Clinique markası; daha pastel tonları ve göz alıcı renkleri ile gözde markalar arasındadır. Çok ünlü makyözlerin de tercih ettiği Clinique markasının ruj fiyatları 40-70 arasında değişmektedir.
 5. Chanel rujlar dudaklardaki etkisini yıllar boyunca konuşturmuş bir ruj markasıdır. Chanel rujların renkleri birçok kesime hitap eder. Chanel rujların fiyatları 90- 110 arasında değişir.

Rujlar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 1. Dudağınızdaki ruj gün boyunca silinme gösterebilir.
 2. Hiçbir ruj markası 24 saat kalıcılık vermez.
 3. Fakat yukarıda saydığımız markaların rujları oldukça kalitelidir.
 4. Rujun kaliteli olması kalıcılığı ve sürüş kolaylığı ile yakından ilgilidir.
 5. En iyi ruj markaları tavsiyelerine uyarsanız; dudaklarınızın görüntüsünü daha güzel gösterebilirsiniz.
 6. Sanal alışveriş ile de kolayca elde edebileceğiniz rujlar; eczanelerde ve alışveriş merkezlerin de satılmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız