Cilt Bakımı Ve Güzellik

röfle saç rengi
 • Yazar :
 • Tarih: 5 Temmuz 2013
 • Kategori : Saç Bakımı, Saç Renleri ve Boyaları
 • RÖFLE YAPTIRMANIN PÜF NOKTALARI

  Saçınıza röfle yaptırmadan önce bilmeniz gereken püf noktalar var. Bunları bilerek röfle yaptırırsanız hem kuaförden çıktığınız da saçınızdaki ışıltıdan memnun kalırsınız hem de röfleyi nasıl kullanacağınızı bilirsiniz. Röfle yaptırmak kadar kesimde röfleyi ön plana çıkarmak da önemlidir.

   

  3 çeşit röfle vardır. Paket röfle, balyaj ve tarak röfle. Röfle yalnızca saçın istenen tutamlarına yapılır. Saç uçlarındaki renkleri açmak için ideal bir yöntemdir.

   

  Röfle Yaptırmanın Püf Noktaları

  1. Röfle de renk seçimi ;Eğer saçlarınız kahverengine yakın ve koyu kumral ise saçlarınıza kehribar veya altın rengine, Kumral ise altın kestane rengine, Altın kestane rengine yakın ise açık kızıl renkler yaptırmalısınız.
  2. Röfle Sıklığı ;Dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise çok sık attırmamalısınız. Röfleler birbirine çok yakın olmamalı.
  3. Cildinizin ve yüzünüzün daha canlı ve parlak görünmesini istiyorsanız perçemlerinize de kaküllerinize de hafif röfleler yaptırmayı unutmayın.
  4. Saçınızın daha dinamik ve kalın görünmesini istiyorsanız saç kesimlerinize röfleleri attırmalı kıvırcık ve dalgalı ise bu dalgalara yoğunlaşmaya dikkat etmelisiniz.
  5. Saçınızı daha açık ve canlı göstermek için kaküllerinizi, saç çizgisindeki röflelerinizi yanlarda kullanmayı ihmal etmeyin bu saçınızı daha yoğun gösterecektir.
  6. Röfleye en iyi giden saç kesimleri ise özellikle katlı kesim ve kısa kesimlerdir. Bütün saçlarda röfle iyi dursa da kısa ve katlı saçlarda göz alıcı bir güzellik oluşturur.
  7. Saçınıza sürekli bakım yapın ama sıcak yağ terapisinden uzak durmaya gayret edin. Çünkü sıcak yağ terapileri saç renginizi açar ve röflenizin dayanma süresini azaltır.
  Reklamlar
  Yorum Yaz:

  Keten tohumu içerek zayıflama
  Keten Tohumu ile Zayıflama

  Keten tohumunun zayıflamaya etkisi tok tutması nedeniyle gerçekleşmektedir. İçinde B12 vitamini, omega 3 ve omega 6 bulunduran keten tohumu sindirim sisteminin düzenli olarak çalışmasını sağlamaktadır. Keten tohumu ile nasıl zayıflanır? Merak edenler aşağıda vermiş olduğumuz tarifi uygulayarak kısa sürede fazla kilolarından kurtulabilir.

  Karbonatlı suyun zayıflamaya faydaları
  Karbonatın Zayıflamaya Faydaları

  Karbonat cilt üzerinde temizleyici olarak kullanılabildiği gibi zayıflamaya olan faydaları da bayanlar arasında sıklıkla dile getirilmektedir. Karbonattan faydalanarak kilosunu korumaya çalışan bayanlar günün belli bir saatinde karbonatlı su içerek formda kaldıklarını belirtmektedirler. Karbonatın zayıflamaya faydaları tüm detayları ile Cilt.net de.

  Adet düzensizliklerine soğan kürü
  İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü

  İbrahim Saraçoğlu’nun önermiş olduğu soğan kürü kadınlarda adet düzensizliklerine, çikolata kistine, miyom, menopoz dönemi şikayetlerine ve yumurtalıklarda oluşan kistlere çare olmaktadır. Soğan kürü uygulanırken önerilen kullanım koşullarına bağlı kalınmalıdır.

  Tilaks çayı
  Tilaks Bitki Çayı

  Tilaks bitki çayı doğru ve aşırı tüketilmediğinde sağlıklı ve içimi güzel bir içecektir. Aktarlarda satılan tilaks bitki çayı içerisinde 20 poşet çay bulunur, Sindirim sisteminden metobolizmanın hızlı çalışmasına kadar birçok faydası bulunur. Cilt net olarak tilaks bitki çayı faydaları, zararları ve içeriğinde neler olduğunu araştırıp yazdık.

  Zayıflatan 10 besin
  Zayıflatan Besinler

  Aşırı kilolar ve şişmanlık her bireyin korkulu rüyalarından. Aşırı kilolardan kurtulmak için size vereceğimiz 10 farklı besinle sizde her birey gibi yiyerek zayıflayabilirsiniz. Yedikçe zayıflatan besinleri cilt.net sizler için yazıyor.

  Diyet yaparken yenmemesi gerekenler
  Diyet Bozan Besinler

  Diyet yaparken mutlaka yemeniz ve yememeniz gereken besinler vardır. Diyet bozan besinleri diyet sırasında tüketirseniz diyetinizden bir fayda sağlamamanız çok normaldir. Diyet yaparken azıcık kaçamak yapsam bir şey olmaz dediğimiz besinler diyet bozma konusunda uzman besinlerdir.

  İdeal Kilonuzu Hesaplayın
  İdeal Kilo Hesaplama
  İp Ucu
  Facebook Sayfamız
  Google+ Sayfamız
  Bumerang - Yazarkafe