Cilt Bakımı Ve Güzellik
Roc markasına ait cilt bakım ve temizleme ürünleri

ROC CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

ROC cilt bakım ürünleri cildinizi rahatlatır temizler ve canlandırır. Cilt tipinize ve kullanım amacına göre ürünleri seçerseniz daha çok faydasını görürsünüz. Roc cilt bakım ürünlerini gündüz gece ve temizleme ürünlerini cilt.net olarak sizler için yazdık.

Roc Marka Cilt Bakım Ürünleri

Roc Retin-Ox Wrinkle Correxion Kırışık Giderici Gündüz Kremi

ROC gündüz kremi A vitamini Collegen kompleksi içeren ürün derin çizgiler ve kırışıklıklar için güçlü bir savaş vermektedir. Roc gündüz kremi mimiklerin kırışıklığında ve cildi sıkılaştırıp toparlamada etkili bir gündüz kremidir. Roc gündüz kremi cildi dolgunlaştırır ve içeriden sağlıklı bir şekilde onarır. İhmal etmeden kullandığınızda gençlik etkisini cildinizde görürsünüz.

Roc Retin-Ox Wrinkle Correxion Kırışık Giderici Gündüz Kremi Fiyatı: 59,57 TL

Roc Hassas Ciltler İçin Rahatlatıcı Yüz ve Göz Temizleyici Su

Cilde zarar vermeden ve yıpratmadan nazik bir şekilde temizleyen göz temizleme suyu hassas ciltler için geliştirilmiştir. Cildi yumuşak, temiz ve kadife bir görüntü verir.

Kullanımı: Günde 2 kez cildinizi bu hassas temizleme suyu ile temizleyebilirsiniz. Hassas yapıda olduğu için alerji riski oluşturmaz.

Roc Hassas Ciltler İçin Rahatlatıcı Yüz ve Göz Temizleyici Su Fiyatı: 28,50 TL

Roc 3’ü Bir Arada Makyaj Temizleme Losyonu

3’ü bir arada makyaj temizleme sütü suya dayanıklı makyajı bile çıkartmada etkilidir. Makyajı çıkarttıktan sonra ekstra cildinizi nemlendirmenize gerek duymaz yoğun nemlendirme etkisi vardır. Temizleme losyonu cildinize sürdüğünüz anda rahatlama ve ferahlık sağlar. Boyun, yüz ve gözlerinizi bu losyonla temizleyebilirsiniz.

Roc 3’ü Bir Arada Makyaj Temizleme Losyonu Fiyatı: 34,54 TL

Roc Yumuşak Formüllü Peeling

Cildinizin canlanmasını sağlar. İçeriğinde mikro tanecikler sayesinde cildinizi pürüzsüz ve yumuşak olmasını ve parlak görünmesinde etkilidir.

3 günde 1 bu peelingi kullanabilirsiniz. Dairesel hareketlerle masaj yapıp su ile yıkayın.

Roc Yumuşak Formüllü Peeling Fiyatı: 33,81 TL

Roc Dermatologic Calmance Tahriş Olmuş Ciltlere Onarıcı Krem

Cildinizi dış etkenlerin verdiği ( stres hava kirliliği kozmik ürünler ) zararlara karşı cildinizi korur ve korumaya alır. Onarıcı krem cildi derinlemesine bakım yaptığı için sürüldüğünde yanma ve kaşıntı olabilir.

Ciltteki sorunları anında durdurur ve en aza indirir. Günden güne sorunlarınız azalır. Akşam ve sabah olmak üzere günde 2 kez uygulayabilirsiniz. Cildinizi nemlendirip yumuşatır.

Roc Dermatologic Calmance Tahriş Olmuş Ciltlere Onarıcı Krem Fiyatı: 39,45 TL

Roc Perfecting Tonik

Tüm cilt tipleri için uygun olan tonik özellikle hassas yapıya sahip olan ciltler için üretilmiştir. Cildinizi temizledikten sonra toniği uygulayabilirsiniz.

 

Roc Cilt Canlandıran Temizleme Köpüğü

Cildinize uyguladığınızda enerji verir ve kolayca temizlemesi sağlanmıştır. Cildi uygulandığından anında yenileme etkisi vardır. Cilt canlandıran temizleme köpüğünü bir miktar elinize alın ve yüzünüzü yavaşça temizleyin. Alerji yapma şansı çok düşüktür.

Roc Cilt Canlandıran Temizleme Köpüğü Fiyatı: 28,98 TL.

Roc Complete Lift Sıkılaştırıcı Gece Kremi

Cildin kendini yenilemesi gece daha fazla olduğu için gece uygulanan bu krem gece boyunca cildinize bakım yapar ve onarır. Gece boyunca cildinizi yeniler ve sürekli olarak sıkışlaşması için çalışır. Her akşam temizlenmiş cilde uygulanır boyun ve yüz bölgesine uygulanır.

Roc Complete Lift Sıkılaştırıcı Gece Kremi Fiyatı: 59,57 TL.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız