Cilt Bakımı Ve Güzellik
Kalıcı Protez Tınakların Fiyat Aralıkları

Protez Tırnak Fiyatları 

Protez tırnakların farklı şekilde ve farklı malzemelerle yapılması fiyatlarını da farklı şekilde oluşturuyor. En çok uygulanan protez tırnak ise jel ve akrilik olandır. Bu iki protez tırnak arasındaki fark ise jel protez tırnağın daha doğal bir görünüm ortaya koymasıdır. Protez tırnak fiyatları gidilen salona ve uygulanan yönteme göre değişiklik gösterirken aşağı yukarı 50 – 100 TL arasında fiyat farkı oynuyor.

 

Akrilik Protez Tırnak Fiyatları Ne Kadar?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi uygulatacağınız mekana göre fiyatlarda değişiklik söz konusudur. Fakat genel olarak fiyatlar 50 – 60 TL arasında değişiklik gösterir. Kısacık olan tırnaklar için bu fiyat yükselirken ( 80 – 100 TL ) biraz uzatarak daha az maliyete getirebilirsiniz.

 

Akrilik protez tırnaklar farklı renk seçenekleri ile karşınıza çıkabilir araştırmadan gitmemenizde fayda vardır. Yapıldığı andan sonra 1 ay süre ile dayanıklılık gösterir. Tabi bu verilen süre sizin tırnaklarınızın ne kadar hızlı uzaması ile de eş değerdir.

 

Jel Protez Tırnak Fiyatları Ne Kadar?

Jel tırnak protez tırnakların arasında en çok tercih edilendir. Çünkü tırnakların doğal görünmesini sağlarken herhangi bir sararma veya kırılma gibi sorunlar oluşturmaz. Jel tırnaklar fiberglas veya ipek eklenerek üretilir. Bu şekilde kırılma sorunu ortadan kalkar. İnce ve hafif yapısı sayesinde daha doğal bir görünüm sunan jel tırnakları yine dediğimiz gibi gittiğiniz salona göre değişiklik gösterecektir. Fakat fiyatlar ortalama olarak 80 – 100 TL arasında oynama yapabilir.

 

Kalıcı French Dolgu Tırnakların Fiyatı Ne Kadar?

Frenh dolgu uv ışığı altında jel sürülerek sertleştirilen bir uygulamadır. Doğal tırnağın üzerine yapılan bu uygulama protez tırnak olarak bilinmemelidir. 15 günde 1 bakımı gereken french tırnaklar çok fazla tercih edilen bir yöntem değildir. French dolgu fiyatları yerine göre değişiklik gösterirken ortalama olarak 70 ile 100 TL arasında yapılır.

 

1 ay kullanılabilen frenh dolgu tırnaklar tırnağın uzama hızına göre de değişiklik gösterebilir. French tırnak yaptıracaksanız mutlaka iyi bir yere gitmelisiniz. Hava almayan tırnaklar çok daha kötü sonuçlar verir.

 

Yazar: Tarih: 13 Ocak 2015 - 4:00:55 Kategori: El Ayak Bakımı, Tırnak Bakımı
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,