Cilt Bakımı Ve Güzellik
Topuz şeklinde Postiş Saç modeli

 POSTİŞ SAÇ FİYATLARI

Postiş saçlar istenildiği zaman saça monte edilebilen, genellikle kısa saçlı bayanlar tarafından ya da saçlarında değişik modeller görmek isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Takması kadar çıkarması da oldukça basittir. Pratik olan postiş saç fiyatlarını sizler için listeledik.

 

Postiş Saç Modelleri Ve Fiyatları

At Kuyruğu Modeli

65 cm uzunluğunda gerçek insan saçından 179 TL

Saçları kısa olan bayanlar at kuyruğu modeli yapmak istediklerinde bu postiş türünden faydalanabilirler. Kuyruk kısmına geçireceğiniz postişle uzun bir at kuyruğuna sahip olabilirsiniz.

 

Çıtçıtlı Postiş Modeli

150 gram ağırlığında 8 parça 195 TL

60 cm uzunluğunda olan çıt çıt postişlerle saçlarınızda doğal bir uzunluk yakalayabilirsiniz.

 

Tek Parça Postiş 29 TL (sentetik)

60 cm uzunluğunda ve 25 cm genişliğinde olan postişi tek hamleyle takıp daha güzel olabilirsiniz. Tek parça olduğu için kullanımı kolaydır.

 

Topuz Postiş 24 TL (sentetik)

Saçınızı topuz yaptıktan sonra üzerine geçirebileceğiniz bir postiş türüdür. Daha dolgun ve göz alıcı bir topuz elde edebilirsiniz.

 

Taç Şeklinde Postiş 79 TL

Taçla birleşik saçlar sayesinde saniyeler içinde daha bakımlı gözükeceksiniz. Oldukça pratik olan bu ürün genç bayanların son gözdesi olmaya aday bir postiş türüdür.

 

Perçem Kahkül Postiş 30 TL (sentetik)

Saçınızın ön kısmı için tasarlanmıştır. Kakülü başınıza monte ettikten sonra şekil verebilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik bir üründür.

 

Yarımay Postiş 375 TL

Saçın sadece alt bölgesine takılan postişler orijinal saçtan yapılmışsa oldukça doğaldır durur. Kullanım kolaylığı açısından tercih edilebilir.

Yazar: Tarih: 19 Temmuz 2013 - 10:00:42 Kategori: Saç Bakımı, Saç Şekilleri Ve Yıkama
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, ,