Cilt Bakımı Ve Güzellik
Pihilips epilatör

PHILIPS SATİN SOFT EPİLATÖR  

İpeksi bir ten için Philips Satinsoft Epilatör : Herkesin özel günü ve gecesinde arzu ettiği şey temiz bir cilt ve hoş giysilerdir… Kadınlar için bu tip incelikler daha önemlidir. Tüylerden kurtulmak adına türlü yollar deneyen bayanların ortak noktada buluştuğu konu epilasyon cihazlarıdır. Ev ortamında rahatlıkla kişi kendisine bu cihazlar yardımı ile güzellik salonu formatında bakım yapabilmektedir. PHILIPS bünyesine kazandırdığı epilasyon aletleri ile bayanlara farklı ayrıcalıklar sunabilmektedir.

 

Daha pürüzsüz tene sahip olmak ve ipeksi dokunuşlar için hizmete sunulmuş Philips Satinsoft Epilatör dış tasarımı ile de oldukça şıktır.

 

 Philips Satinsoft Epilatör  Özellikleri 

  • Tüylerin derinden çekilmesi,
  • Batık oluşturmaz
  • İpeksi görüntü için epilasyon aletlerinin bütün işlevsel özellikleri sahiptir.
  • Bununla birlikte hassas bölgeler için ayrıca aparat bulunduruyor olması da istenen en bariz ayrıcalıklardandır.
  • Ölü hücrelerin temizlenmesi
  • Alerjik ciltler için alerji önleyici diskler barındırması ve güçlü cımbızı ile gözde ürünlerdendir…

 

 Philips Satinsoft Epilatörün Ekstra Faydaları

Epilasyon aleti gibi kişisel eşyaların steril edilebilmesi son derece önemlidir. Deri ile temas ve kıl köklerinin çekimi esnasında şayet cihaz hijyenik değilse ciltte tahribata, tahrişlere yol açabilecektir. PHILPS grubunun SATİN SOFT üyesi yıkanabilir başlığı ile bu soruna da çözüm getirebilmiştir.

 

Güzel bir cilde sahip olabilmek önce hijyenden başlar… Hijyenik olabilmek içinde düzenli olarak istenmeyen tüylerden kurtulmak ve cildi ferahça nefes aldırmak gerekir…

 

Tüm bunların ışığında sahip olunacak epilasyon aleti ile özel günlerde bacak saklamak derdi ortadan kalkacaktır. Bayanlar etek ve elbise giyme konusunda bu tip huzursuzluklardan dolayı sıkıntı yaşayabilmektedir. Her daim temiz bacaklar olmadığı için elbise ötelenerek pantolon giyme mecburiyetine düşerler.  Oysaki kimi zaman etek giyerek farklılık yaratmak gerekir. Evde sahip olunacak, el atında bulunacak epilatör tüm bu sıkıntıları giderip, güzellik salonunu evlere getirebilecektir…

 

Yazar: Tarih: 4 Kasım 2013 - 4:00:04 Kategori: Epilasyon, Epilasyon ürünleri
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, ,