Cilt Bakımı Ve Güzellik
philips 6540 epilasyon seti

PHILIPS ÖZEL ÜRETİM EPİLASYON SETİ İLE PÜRÜZSÜZ TEN

Philips özel üretim epilasyon seti : Ürünü almak isteyenler Philips hp6540 epilasyon seti diyede mağazalardan isteyebilir. Kadının bedeninin kusursuz olması için tüylerden tamamen arınması gerekmektedir. Bacaklar, koltuk altı ve bikini bölgesi epilasyonu ile elde edilecek temizlikle ferah bedene sahip olunacaktır. Özellikle yaz dönemlerinde bu tercih olmaktan çıkıp mecburiyet haline dönmektedir.

 

Yazın giyilecek giysilerde bacaklar, koltuk altı gibi kışın kapalı olan bölgeler daha çok ön plana çıkacaktır. Bu nedenden dolayı sadece tüylerin alınması değil epilasyon yapılan bölgenin tamamen pürüzsüz olması hedeflenmektedir. Şayet epilasyon iyi yapılırsa ince tüyler bile tamamen çekilecek tende ışıltı belirecektir.

 

Philips Özel Üretim Epilasyon Setinin Özellikleri

1- Hassas bölgeler ve kaş bölgesi için ayrıca aparatın bulunduğu Philips Özel Üretim Epilasyon Setinde hijyenik olma özelliği de düşünülmüştür.  Başlığın yıkanabiliyor olması kişiye güven sağlamaktadır.

 

2- Kaş için var olan ek cımbızdaki ayna şekil verme konusunda yardımcı olacaktır.

 

3- Seyahate çıkıyor olmak bayanların tüy problemlerinin gündeme geldiği zamanlardır. Eğer çantaya minik bir epilasyon aleti atılmışsa seyahat boyunca bu risk ortana kaldırılmış olacaktır. On dakika kadar kısa süre içinde istenmeyen tüylere veda edilerek seyahat boyunca satensi cilt ile rahat edilecektir.

 

4 –Ayrıca kaş alma aparatı olan bu epilasyon seti ile kaşların çıkması da kabusa dönüşmeyecektir.

 

5- Epilasyon yaparken acınızı en aza indirme özelliğine sahip bir üründür.

 

6- Daha pürüzsüz ve temiz bir epilasyona olanak tanımaktadır.

 

7- Epilasyon için özel üretilen bu ürünü kullandıktan sonra epilasyon yapılan bölgenin tahriş olmadığını, Tüylerden eser kalmadığını ve canınızın diğer epilasyon aletlerine göre oldukça az yandığını göreceksiniz.

 

Tüm bayanların başına bela tüylerin temizliği kadar,  ne kadar zaman temiz kalacağı da kriterdir.Kıl kökleri ne kadar derinden çekilirse epilasyon o kadar verimli hale gelir. Çünkü kıl kökü kırılarak gelirse birkaç gün sonra vücutta yine yer alacak tüyler olacaktır. Ancak tüyler kökünden kopup gelirse çıkması için haftalar gerekecektir.

 

Yazar: Tarih: 24 Ekim 2013 - 1:00:31 Kategori: Epilasyon, Epilasyon ürünleri
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, , ,