Cilt Bakımı Ve Güzellik
Pharmaton kapsül

Pharmaton Nedir?

Yorgunluk ve enerji yoksunluğu nedeniyle yaşanan motivasyon kaybını önlemeye yarayan Pharmaton, enerji vererek işinizde daha başarılı olmanız için gerekli olan motivasyonu kazanmanızı sağlar. Pharmaton faydaları arasında zihinsel anlamda performans artışı yanı sıra bedensel olarak da enerji artışı bulunmaktadır.

 

Enerjinizi yükselterek daha fazla hareket etmenizi sağlayacak olan Pharmaton, dolaylı olarak kilo vermenize de katkı sağlayacaktır. İş ve özel hayatınızda daha enerjik olmak ve yorgunluğunuzdan kurtulmak istiyorsanız mutlaka Pharmaton’u denemelisiniz.

 

Pharmaton Faydaları

Ginseng ekstresi, vitaminler (A,B1, B2, B6, B12, C, D3, E), folik asit, selenyum, demir, çinko, bakır, biotin, nikotinamid, kalsiyum, manganes içeriği ile Pharmaton yorgunluk halinden sizi kurtaracak ve strese karşı iyi gelecektir. İçerdiği vitaminler günlük vitamin ihtiyacınızı büyük oranda karşılayacaktır.

 

Fiziksel performans arttırıcı özelliği kanıtlanmış olan Pharmaton, hücrelerin oksijeni daha verimli kullanmasını sağlayarak bunu yerine getirir. Pharmaton içeriğinde doping bulunmadığı için sporcular tarafından da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yoğun iş günlerinde ve sınav haftalarında hem fiziksel hem de zihinsel olarak performans artışı sağlayan Pharmaton, sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır.

 

İçerdiği A, C ve E vitaminleri ile metabolizmayı hızlandırarak fazla yağlarınızı yakmanıza imkan tanıyan Pharmaton, enerjinizi arttırdığı için daha verimli spor yapmanızı sağlayacaktır. Pharmaton sayesinde dolaylı olarak kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Ancak tüm bunlara rağmen enerjiniz artacağı için daha fazla yemek yeme isteği oluşacaktır. İştah arttırıcı etkiler gösterdiği bilinmekte ancak iradeniz sayesinde bunun üstesinden gelebilirsiniz.

 

Pharmaton Zararları

Yan etkileri arasında baş ağrısı, baş dönmesi, mide bulantısı, kusma, deri döküntüsü ve kaşıntı bulunmakla birlikte bu yan etkiler nadiren belirmektedir. Düzenli olarak ilaç kullanıyorsanız Pharmaton kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Pharmaton gıda takviyesini eczanelerden 42TL fiyat üzerinden temin edebilirsiniz. 1 Pharmaton şişesinde 30 adet kapsül bulunmaktadır.

Yazar: Tarih: 23 Ekim 2015 - 9:11:30 Kategori: Bitkiler Ve Vitaminler, Diyet
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Etiketler:
Etiketler:, ,