Cilt Bakımı Ve Güzellik
Ph 5.5 Moos Şampuan

Ph 5.5 Şampuan Markaları

Ph değeri 5.5 olan şampuanlar saç telinin ve saç derisinin özelliklerini koruyarak temizleme işlemi sağlar. Saç köklerinin sağlığı için önerilen Ph 5.5 şampuanlar saç dostu, saç tellerini koruyucu ve saç köklerini güçlendirici şampuanlardır.

PH 5.5 ŞampuanMarkaları

Sebamed Repair Ph 5.5 Şampuan

Sebamed şampuan yıpranmış saç tellerini onarır. Boya nedeniyle kuruyan saçlarınızı nemlendirir. Ph 5.5 özelliği ile saç derisinin sağlığını korur. İçeriğinde yer alan sodyum Pca derinin nem tutmasını kolaylaştırır. Ayrıca içinde  kazein ile whey proteinleri barındırır. Dermatolojik olarak test edildiği için hassas ciltlerde de kullanılabilir.

Sebamed Repair Şampuanın Fiyatı: 21 TLdir.

Ph 5.5 Sebamed Şampuan
Sebamed Repair Ph 5.5 Şampuan

Moos Isırgan Otlu Vitaminli Şampuan

İçeriğinde ısırgan otu özü bulunan şampuan aynı zamanda at kestanesi özleri ile 12 tane vitamin içerir. Ph 5.5 uyumu ile de saç köklerini koruyan şampuan bitkisel içeriği ile de saç tellerinizi onararak saç derisine nem kazandırır.

Moos Isırgan Otlu Vitaminli Şampuanın Fiyatı: 19 TLdir.

Ph 5.5 Moos Şampuan
Moos Isırgan Otlu Vitaminli Şampuan

Dermadolin Sedolin Şampuan

İçeriğinde çinko pirition, propilen glikol, salisilik asit ve polikuaternium 10 bulunmaktadır. Ph 5.5 içeriği nedeniyle kepeğe karşı oldukça etkilidir. Saç diplerinin nem kaybını veya artışını dengeleyerek kepeği önler.

Dermadolin Sedolin Şampuanın Fiyatı: 22 TLdir.

Dermadolin Sedolin Ph 5.5
Dermadolin Sedolin Şampuan

Dermalute Ph 5.5 Saç Koruma Şampuanı

İçeriğinde niacin vitamin B3, E vitamini ekstresi, panthenol vitamin B5 ve biotin vitamin H bulunur. Saç derinizi ve saç tellerinizi koruyan şampuan Ph 5.5 özelliği ile saçlarınıza bakım yapar. Dış tehditlere karşı korunan saç telleriniz daha sağlıklı hale gelir.

Dermalute Ph 5.5 Saç Koruma Şampuanın Fiyatı: 33 TLdir.

Ph 5.5 Saç Koruma Şampuanı
Dermalute Ph 5.5 Saç Koruma Şampuanı

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız