Cilt Bakımı Ve Güzellik
Cilt beyazlatma kürü tarifi

Ömer Coşkun Cilt Beyazlatma

Dr. Ömer Coşkun’un cilt beyazlatma kürü ile ten renginizi 2 tona kadar açabilirsiniz. Cilt beyazlatma kürü arayanlar için ideal olan bu kür ile kozmetik reyonlarına yüklü miktarda para yatırmanıza gerek kalmaz. Ömer Coşkun‘un tarifini verdiği cilt beyazlatma kürünü uygulayarak daha beyaz bir cilde kavuşabilirsiniz.

 

Ömer Coşkun Cilt Beyazlatma Kürü Tarifi

  • Misket limonu ( 1 tane )
  • Bal ( 2 yemek kaşığı )
  • 60 Gram yoğurt (Ev yapımı yoğurt olursa daha iyi olur)

Hazırlanışı: Misket limonunun tamamını sıkın ve suyunu ayırın. İçine 60 gram ev yapımı doğal yoğurt ve bal ekleyerek karıştırın. Hazırladığınız karışımı cildinizde beyazlatmak istediğiniz bölgelere masaj yaparak sürün ve 20 dakika süresince bekletin. Süre sonunda cildinizi ılık su ile yıkayın ve en son soğuk su ile şok yapın. Daha beyaz bir cilt için Ömer Coşkun’un bu tarifini haftada 1 düzenli olarak uygulayın.

 

Dikkat Edilecekler

  • Cilt beyazlatma kürü ciltte en fazla 20 dakika kalmalı daha fazla etki edeceğini düşünerek 20 dakikadan fazla cildinizde bekletirseniz, cildinize zarar verebilirsiniz.
  • Hassas cilt yapısına sahip kişiler kürü ciltlerinde 10 dakikadan fazla bekletmemelidir.
  • İçinde limon bulunduğundan cildinizde herhangi bir yanma oluşursa, beklemeden yanma hissettiğiniz anda cildinizi yıkayın.

 

Yazar: Tarih: 5 Kasım 2014 - 1:30:02 Kategori: Cilt Bakımı, Güzellik Maskeleri
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. sibel diyor ki:

    Yurt disinda yasiyorum misket limon yerine normal limon olmaz mi acaba ?

Etiketler:
Etiketler:, ,