Cilt Bakımı Ve Güzellik
Olay total effects

OLAY CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

Olay ürünleri ;Bayanların cilt üzerinde, olumlu gelişme sağlamak amacı ile, kullandıkları bir çok değişik markadan biridir. Olay cilt bakım ürünleri bayanların birçok isteğine karşılık veren kremler üreterek son derece başarılı işlere imza atmıştır.

Olay Total Effects Gece Kremi

Gece kremi cildinizdeki sorunlarla tek bir kremle savaşmak için üretilmiştir. Renk değişikliği, kırışıklıklar, solgun görünüm, cansızlık ve elastikiyet kaybı gibi sorunları gece uyku anında çözerek sabaha daha berrak bir ciltle uyanmanızı sağlar. Sürekli kullanıldığında etkileri katlanarak artar.

Ürün Fiyatı: 49 Tldir

Olay Skin Comfort Yüz Temizleme Toniği

Yüz temizleme toniği kuruyan cildinizi nemlendirir ve ferah bir ortam sağlar. Nemlendirici özelliği ile temiz bir görünüm kazandırır. İçinde yer alan E vitamini sayesinde cildinizin ihtiyacı olan bakımı sağlar. Sadece temizleme amacı ile değil cildi ferahlatmak için kullanılabilir.

Ürün Fiyatı: 20 TLdir

Olay Regenerist Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi Yenileyici

Cildin yenilenmesini sağlayan krem gece boyunca cilt yüzeyini tamir eder. Hücrelerin harekete geçmesini sağlayan krem bariyer yıkımının önüne geçer.

Ürün Fiyatı: 72 TLdir

Olay Regenerist Fierce Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi Gündüz

Yaşlanmaya neden olan ve cildi yıpratan etkilerin önüne geçen ve cilt üzerinde kalkan görevi gören bakım kremi gündüzleri uygulanarak cildin nem ihtiyacını gidermektedir. Kırışıkların oluşumunu engelleyerek cildinizin taze ve canlı kalmasını sağlar.

Ürün Fiyatı: 70 TLdir

Olay Skin Adapt Yüz Temizleme Peeling Jel

Karma ciltler için uygun olan temizleyici peeling jel cildinizi temizleyerek arındırır. Ciltteki pütürlü yapıyı gidererek daha pürüzsüz olmasını sağlar. Yeşilçay, aloe vera ve adaçayı özlerinden oluşmaktadır.

Ürün Fiyatı: 24 TLdir

Olay Age Defying Yaşlanmayı Önleyici Göz Bakım Jeli

Salatalık özlerinden ve cadı fındığı ekstresinden meydana gelen göz bakım kremi göz çevresindeki kırışıklıkları sıkılaştırarak duru bir görüntü yaratır. Canlı olan hücrelerin bir arada kalmasını sağlar. Çizgileriniz belli bir süre sonra azalmaya başlar.

Ürün Fiyatı: 37 TLdir

Olay Age Defying Gündüz Kremi

Sıkılığını kaybeden cildin toparlanmasını sağlayan gündüz bakım kremi cilt üzerinde yer alan hücreleri tamir eder. 4. haftanın sonunda cildiniz daha genç görünmeye başlar. 15 faktör güneş koruma faktörü ile cildinizi korur. Makyaj altı içinde kullanılabilir.

Ürün Fiyatı: 39 TLdir

Olay Double Action Active Hydrating Nemlendirici Bakım Jeli Hydrojel

İçinde bulunan silicum ile cildin ipek gibi olmasını sağlayan günlük nemlendirici krem cildin üst yapısını güçlendirir. Kuru ciltlere önerilmez. Daha çok yağlı ya da karma ciltlere uygundur. Parfümsüz ve yağsız bir yapıdadır.

Ürün Fiyatı: 22 TLdir

Olay Total Effects 7x Yaşlanma Karşıtı Temizleme Sütü

Cildinizi temizleyen formülü aynı zamanda ince çizgilerin azalması içinde etkilidir. Solgun ve rengini kaybetmiş cildin tekrar canlanmasını sağlarken genç bir cilt görünümü oluşturur. Temizleme sütünün bir diğer etkisi de cildi makyajdan arındırmasıdır.

Ürün Fiyatı: 18 TLdir

Olay Essentiel Nemlendirici Bakım Losyonu

Cilt için günlük nemlendirici olarak kullanılabilen bakım losyonunu cildinize sürdükten sonra boyun bölgesine de kullanabilirsiniz. Nem ihtiyacını gideren bakım losyonu yağsızdır ve makyaj altı içinde uygun bir baz olarak kullanılabilir.

Ürün Fiyatı: 27 TLdir

Olay Firm&Lift Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi Derin Kırışıklık Karşıtı

Cildinizi başarılı bir şekilde nemlendiren ürün bu özelliği ile kırışıklıkların dolmasını hedef alır. 40 ve üzeri yaşlar için uygun bir kremdir. Belirgin çizgiler üzerinde etkili sonuçlar verir. Ağız çevresinde, göz etrafında ve alın çizgilerinde sonuçları başarılıdır.

Ürün Fiyatı: 29 TLdir

Olay cilt bakım ürünleri cilt sorunlarını çözmeye  yöneliktir. Genelde görülen sorunlar; cilt kırışıklığı, nemsizlik, cilt lekeleri, cilt rengi bozukluğu ve gözeneklerdir. Bütün cilt problemlerine iyi gelen kremler Olay markasının ürünlerinde mevcuttur.

Olay cilt kırışıklık kremleri

Olay markasının Özellikle kırışıklıklar için üretilen kremleri çok etkilidir. 25li yaşlardan itibaren göz çevresinde görülen kırışıklıklar genç bayanları rahatsız eder. Makyajının daha pürüzsüz ve berrak durmasını isteyen bayanlar göz çevresi kremi kullanmaya başlamak isterler. Ürün arayışlarında seçtikleri markaların başında Olay ürünleri gelir.

OlayTotal Effects serisindeki göz çevresi kremi

Kırışıklıklara gece yatarken uygulanan krem; gözlerinizi daha dinç ve sağlıklı gösterir. Olay Total Effects serisinin nemlendirici kremleri de, yaşı hayli ilerlemiş bayanları oldukça memnun edicidir.

Olay Total Effects

Lekeler için de bakım kremi üretmiştir. Cildinde sivilce lekeleri ve güneş lekelerinden yakınan bayanlar, bu seriyi tercih edebilirler.

Olay Complete Günlük Nemlendiriciler

Günlük nemlendirici bakımı da çok önemlidir. Hiçbir yere gitmeseniz bile  günlük olarak mutlaka cilt bakımınızı yapmalısınız. Yaptığınız maskeden sonra mutlaka bir nemlendirici sürmeniz gerekir. Cildin kurumaması için; Olay Complete Günlük nemlendiriciyi tercih edebilirsiniz. Bu nemlendirici ile birlikte; her gün cildinize istediğiniz nemi sağlamış olursunuz.

Olay Regenerist Yenileyici Krem

Gece cildinizin yenilenmesini isteyen bayanlar hiçte az değildir. Uykunuzu alarak dinlenirken, aynı zamanda cildinizin daha genç görünmesini isterseniz; Olay Regenerist Yenilemeye yardımcı gece kremini kullanabilirsiniz. Bu kremi genellikle, 40 yaş ve üstü bayanlar tercih eder.

Olay Cilt Serumları

Cilt bakımı ürünlerinde kullanılan serumlarda oldukça etkilidir. Kullanılacak olan serumlar sıvı haldedir. Bu serumlardan parmaklarınıza damlatarak; yüzünüze bakım yapabilirsiniz. Bu konuda Total Effects serisi oldukça başarılıdır. İsterseniz gündüz, dileğe göre gece uygulayabileceğiniz serumları vardır. Serumlar genellikle kırışıklıklara yönelik olarak geliştirilmiştir.

Olay güneş koruyucular ; Güneş koruyuculu Olay ürünlerinden en bilindik seri; Olay Complete Care serisidir. Bu serinin gündüz kremi ve losyonları 15 faktör güneş koruması içerir. Bu losyon veya kremden sürerek, günlük hayatta cildinizi koruyabilirsiniz.

Olay Skin Comfort temizleme sütü ile; cildinizdeki bütün kirden arınabilirsiniz. Cildiniz makyaj yapmadığınızda dahi kirlenebilir. Gözeneklerin açılması için temizleme losyonu ile cilt temizlenir. Skin Comfort serisi temizleme sütü, cildi bakım yaparak temizler. Daha düzgün ve sorunsuz bir cilt elde edersiniz.

Olay Markası ürünlerin fiyatı 

 1. Olay Skin Adapt Tonik    21 TL
 2. Olay Skin Adapt Peeling Jeli     25 TL
 3. Olay Regenerist Göz Serumu     62 TL
 4. Olay Age Defying Gündüz Kremi     43 TL
 5. Olay Skin Adapt Temizleme Sütü      20 TL
 6. Olay Active Hydrating Gece Kremi      15 TL
 7. Olay Total Effect Fondoten Dokunuşu     50 TL
 8. Olay Total Effects 7x Göz Bakım Kremi      45 TL
 9. Olay Regenerist Mikro Yapılandırıcı Krem      85 TL
 10. Olay Regenerist Mikro-Yapılandırıcı Serum      85 TL
 11. Olay Total Effects 7x Gündüz Kremi SPF 15        43 TL
 12. Olay Total Effects Günlük Konsantre Serum           55TL
 13. Olay Total Effects 7x Nemlendirici Gece Kremi      48 TL
 14. Olay Complete Günlük Hassas UV Nemlendirici        23 TL
 15. Olay Total Effects Nemlendirici Hassas Koruma SPF       15 50TL
 16. Olay Regenerist 30 Saniyede Kırışık Karşıtı Dolgu Bakımı       70 TL
 17. Olay Total Effects Yaşlanma ve Leke Sorunlarında Yardımcı Krem    56TL

Yukarıda yer alan olay cilt bakım ürünleri sizin için önerdiğimiz ürünlerdir. Eczanelerden temin edebileceğiniz gibi internet alışverişi için    narecza com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

 1. Sevil diyor ki:

  26 yaşındayım olay ürünlerinden kullanmak istiyorum ama benim yüzümde kılcal damarların çok cilde üzerinde ne önerirsiniz bilgilendirirseniz sevinirim tsk

 2. hatice kızıltaş diyor ki:

  olay nemlendici ve toniğini kullanıyorum çok memnunum

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız