Oksijen Cilt Terapisi

OKSİJEN CİLT TERAPİSİ

Oksijen Terapi Nedir :Özellikle yaz aylarında insan cildinde belirgin değişiklikler baş gösterir. Bu değişikliklerin ardından çeşitli sorunlar açığa çıkar. Sıvı kaybına bağlı kırışıklıklar, siyah lekeler ya da sarkmalar bu problemlerden sadece bir kaçı. Tedavi süreci ele alındığında birçok farklı yöntem var elbette ancak kaçının kesin sonuç verdiği ise tartışılır. Oksijen terapisi, son dönem cilt problemleri için en önemli tedavi yöntemlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor.

Oksijen terapi, cilde dirilik kazandırmak için kullanılan ve cerrahi işlem içermeyen tedavi seçeneklerinden birisi olarak biliniyor. Tedavi aşaması sorunsuz olarak gerçekleştiği takdirde cilde katkısı da çok olumlu yönde oluyor.

Oksijen Terapi Uygulama Aşamaları

Bu tedavi şekli, cerrahi bir tedavi şekli değildir. Son teknoloji ile üretilen airbrush tabanca eşliğinde Dermis katmanına kadar uygulanabilen bir tedavi şeklidir. Özellikle akne ve sivilceler ile alakalı olarak maksimum sonuç verebilen oksijen cilt terapisi, cildin mevcut durumuna göre seans sayıları belirlenerek uygulanan yöntemlerden birisidir.

Cildin en alt katmanlarına kadar Airbrush tabanca eşliğinde oksijen takviyesi yapılamkta. Oksijenin nüfuz ettiği noktalarda gözeneklerin belirgin şekilde yok olduğu ve yağlanmanın katı bir hal aldığı noktalarda çözünme sağladığı biliniyor. Bununla birlikte sıvı yolu ile dışarı atılan yağlar, ciltte belirgin bir rahatlama sağlıyor. Birkaç seans sonra sivilceler, akneler ve siyah lekeler ortadan yok oluyor. Ciltte güçlenme, rahatlama ve gözeneklerde ki soluma hacminin yükselmesi ile belirgin rahatlama sağlanıyor.

Oksijen Cilt Terapisinin Faydaları

Cildin her açıdan rahatlaması için uygulanan bu önemli tedavi yöntemi, 1 aylık belli seanslar sayesinde tüm sıkıntıları ortadan kaldırıyor. Cildinizde ki lekelerden ya da aknelerden şikayetçi iseniz oksijen terapi kısa sürede tüm sıkıntılarınızdan kurtulabilmek adına sorunlarınızı çözecektir.

Cildiniz, bu tedavi sürecinin ardından çok ciddi anlamda cilt rahatlığı ortaya çıkıyor. Bununla birlikte tedavi sırasında açığa çıkan oksijen miktarını online olarak gözlemleyebilme şansınız da söz konusu oluyor. Teknolojik imkanların en verimli hali ile kullanıldığı bu tedavi yöntemi, zaman geçtikçe popülaritesini arttırmakta.


Yorumlar
    1. Fatma çavuş diyor ki:

      Oksijen tedavisi hakkında bilgi verilmesi

* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

BENZER KONULAR

*

Copyright © 2004 - 2015.

Sitedeki içerikler, izinsiz farklı mecralarda kullanılamaz.
Cilt.Net üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Cilt.Net yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Cilt.Net sorumlu değildir.


Cilt Bakımı - Saç Bakımı - Vücut Bakımı- Makyaj - Diyet - Güzellik Maskeleri ile Cilt Güzellik Rehberi.