Cilt Bakımı Ve Güzellik
Nivea Yağlı cilt nemlendiricisi

NİVEA YAĞLI CİLTLER İÇİN NEMLENDİRİCİ

Yıllardan beri bayanların kullandığı kozmetik markalarının başında gelen Nivea cilt bakım ürünleri ile birçok probleme çare olacak nitelikte ürünler geliştirmektedir. Nivea yağlı ciltler için nemlendirici krem ciltteki sebum salgısının dengelenmesini sağlarken cilde canlı görünmesine yardımcı olur.

Nivea Pure&Naural Yağlı Ciltler İçin Nemlendirici Kremin İçeriği Ve Faydaları

Nivea oure&natural nemlendirici bakım kreminin içinde yüksek oranda E vitamini bulunur. E vitaminin yanı sıra jojoba yağıda krem içinde yer alarak aşırı parlamaya karşı bariyer görevi görür.

  1. Kremin en iyi özelliklerinden biride cilt tarafından kolay bir şekilde emilmesidir. Cildinize sürdüğünüzde yapışkanlık hissi duymadan yağlanmanın önüne geçebilirsiniz.
  2. Makyaj yapıldığında ortaya şiddetli bir şekilde çıkan yağlanma sorunu Nivea krem sayesinde dengelenir. Bu nedenle makyaj altı bazı olarak da kullanılabilinir.
  3. İçinde yer alan shea yağının en büyük etkisi cildi derinlemesine nemlendirmesidir. Nem sağlarken cildinizi parlatmaz.
  4. Mevcut yağlanmayı engelleyerek cildinizin sağlıklı görünmesini sağlar.,
  5. Ayrıca kremin normal ve karma ciltler için olanı da mevcut.

Nivea Yağlı Ciltler için Nemlendirici Nasıl Kullanılır?

Nivea yağlı ciltler için bakım kremi gündelik olarak kullanılabilir. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulayabilirsiniz. Kremi cildinize yetecek kadar ve ölçülü şekilde kullanmanız yeterlidir.

Ürün Fiyatı: 12 TLdir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız