Cilt Bakımı Ve Güzellik
Morfose Hair Serum özellikleri

MORFOSE SAÇ SERUMU

Saçınıza yumuşaklık kazandıran saç serumlarının tek işlevi yoktur. Saçlarınıza parlaklık kazandıran saç serumları aynı anda güçlenmelerini sağlayarak saçlarınızın daha bakımlı olmasını sağlar. Morfose saç serumları saçlarınızda yer alan elektriklenmeyi gidererek ipek gibi saçlar yaratır.

Morfose Saç Serumları Ve Özellikleri

Morfose Keratinli Saç Serumu özellikleri
Morfose Keratinli Saç Serumu (Siyah)

Morfose Keratinli Saç Serumu (Siyah)

Saç serumunun içinde bulunan keratin ile saçlarınız eskisine oranla daha güçlü hale gelir. Devamlı çatallaşan saç uçları morfose keratinli saç serumu sayesinde düzgün bir görünüme kavuşur. Kabaran saçlara etkili bir bakım yaparak daha kolay şekil alabilen saçlar yaratmak için kullanılabilen bir saç serumudur. Saçların kırılmasını engelleyen yapısı ile her banyo sonrasında rahatlıkla uygulanabilir. Saçın dış etkenler nedeniyle yıpranmasının önüne geçen morfose keratinli saç serumu dış tehditlere karşı saç tellerini ayrı ayrı korur.

Morfose saç serumu saçlar temiz ve nemli haldeyken kullanılır. Saç tellerine masaj şeklinde sürülür ve o şekilde bırakılır, serumdan sonra saçlar durulanmaz.

Morfose Keratinli Saç Serumu (Siyah) Fiyatı: 13 TLdir.

Morfose Hair Serum özellikleri
Morfose Hair Serum (Turuncu)

Morfose Hair Serum (Turuncu)

Saçı ipek gibi yapan serum saç ucunda meydana gelen kırıkları anında onararak kolay şekilde saç bakımı sağlar. Günlük kullanıma uygun bir saç serumudur. Zaman içinde kullanıldıkça saçlar daha düz bir şekil alır ve yumuşak bir yapı kazanır.

Şampuanla yıkanan saçlar ıslak halde iken uygulanır. Uygulanış şekli genellikle saç uçlarına masaj yapılarak yedirilme yoluyla yapılır. Uygulandıktan sonra saçlar yıkanmamalıdır.

Morfose Hair Saç Serumu Fiyatı: 12 TLdir.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

İlginizi Çekebilir
Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız