Cilt Bakımı Ve Güzellik
Monteil cilt bakım ürünleri

MONTEİL CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

Cilt.net olarak Monteil cilt bakım ürünlerinin özellikleri ,Fiyatları ve kullanımları hakkında detaylı bilgileri hazırladık. Monteilin hangi ürünlerini ve neden tercih etmelisiniz , Cilt bakımı doğru ürünlerle yapılmazsa ciltteki tahribat geri dönülemez bir hal alabilir, Bu yüzden hangi ürünü kullandığınız çok önemlidir.

Monteil Cilt Bakım Ürünleri

Monteil Acti-Vita Regenerating Gece Kremi

Stresli ve hassas bir cildiniz var ise bu krem size göre. Stresten sebep yorgunluğun verdiği izler ciltte kendini belli eder ve bu krem sayesinde yaşlılık engellenmektedir. Bitkisel özlü vitaminlerle cilt kendi kendini yeniler ve sağlıklı olmasını sağlar.

Fiyatı: 269,09 TL

Monteil Acti-Vita Enriched Moisture Krem

Bu gündüz kremi çabuk kuruyan kuru ciltler içindir. Vitamin yönünden zengin olan cilt canlandırıcı krem hassas ve kuru ciltlerin onarılmasında etkili bir kremdir. Çok zengin vitaminlerle dolu olan krem cildin nefes almasını sağlar.

Fiyatı: 147,16 TL

Monteil Acti-Vita Multi Nutritive Gece Kremi

Bakım gerektiren, hücre yenileyici ve kuru hassas ciltler içindir. Gece yatmadan uygulanan bu krem cildinizin nem dengesini düzenler, cildin yenilenmesinde etkilidir ve besler. Cilde gençlik ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Fiyatı : 192,14 TL

 

Monteil Acti-Vita Total Face Lift

Cildinizi anında toparlayan ve uygulandığında genç, diri ve sağlıklı görünmesini sağlayan bir kremdir. Total face lift kırışıklıkların giderilmesi sağlar ve cildin elastikiyetini arttırır. Test edilip onaylanmış bir kremdir.

Fiyatı: 126,59 TL

Monteil Acti-Vita Ultra Rich Krem

Kremin içerisinde A ve E vitaminleri ve B5 vitamini bulunur. Bu kremlerin sayesinde cilt kendini toparlar ve korur. Kuru ciltler içindir. İçerisinde bulunan bitkisel içerikli yağlar sayesinde cildin kendini hafiflemiş ve yumuşamış hissetmesini sağlar. Krem sayesinde ince çizgiler gider.

Fiyatı: 156,99 TL

Monteil Firming Action Day Krem

Nemsiz kalan ve kuru olan ciltler için içerisinde zengin içerikler bulunur. Cildinizi şımartan bu ürün cildin gençleşmesini sağlar. Cildinize uygulandığında kadifemsi bir pürüzsüzlük oluşur.

Fiyatı: 113,53 TL

 

Monteil Firming Action Lifting Extreme Krem

Yüzde oluşan gıdı ve yanak sarkmalarını toparlayıcı etkisi bulunur. Nemsizlikten kaynaklı cilt sarkmalarında etkili olan bir krem olduğu için cildi neme doyurur. İlk kez sürüldüğünde dahi cilt sıkılaşır ve sağlıklı bir görünüm kazanır. Uzun süreli ve düzenli kullanımda sonuçları harikadır.

Fiyatı: 133,95 TL

Monteil Ice Ultimate Kremi

Cilde kalkan görevi gören ve her türlü dış etken karşı cildi koruyan bir kremdir. Hava kirliliği, güneş ışınları ve soğuktan maruz olan cilt bu krem sayesinde tekrar kendini toparlar ve güçlenir. Cilde yumuşaklık ve ipeksi bir dokunuş verir. Cildin elastikiyeti artar. Cildin kat kat olan kırışıklık görünümü giderilir.  Doğadan özlerle krem hazırlanır ve cildi pürüzsüz hale getirir.

Etkisi: Cilde kalkan oluşturduğundan cildinize sürün ve güneşten soğuktan hava kirliliğinden korkmayın.

Fiyatı: 149,39 TL

Monteil Pure Purifying Krem

Cildiniz hem temizlensin hem de kremle neme doysun. Gözenekleriniz büyük ve rahatsız edici ise bu krem sizin için. Cildin yağ dokusunu dengeleyerek fazlalık yağı alır. Gözenekler bu sayede rahat nefes alır ve sağlıklı görünür. Akne ve siyah nokta oluşumlarını engeller.

Fiyatı: 79,33 TL

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

  1. tuba diyor ki:

    monteil ürünlerini nerden satın alabilirim bana yardımcı olurmusunuz lütfen

    • Cilt Bakımı diyor ki:

      Tuğba hanım Çevrenizdeki büyük alışveriş merkezlerinin mağazalarından temin edebilirsiniz. Şayet bu şekilde bir şansınız yoksa n11 gibi alıveriş sitelerinden temin edebilirsiniz.

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız