Cilt Bakımı Ve Güzellik
Vücut ,Saç ,Yüz ,Vücut Mezoterapi fiyatları

Mezoterapi fiyatları yapılan bölgeye ve seans sayısına göre değişiklik gösterir. Yaklaşık fiyatları güzellik merkezlerinde birbirine yakın fiyatlarla yapılmaktadır.

Mezoterapi Fiyatları

Saç Mezoterapisi

Saç mezoterapisi fiyatları seans başı ücreti 200- 250 TL arasındadır. Toplam fiyat ortalama olarak 2000-2500 arası değişmektedir.

Vücut Mezoterapisi

Vücut mezoterapisi seans başı ücreti 90- 150 TL arasındadır. Vücut bölgesi mezoterapisi içine selülitler, eller, kol bölgeleri, bacak gibi bölgelerin sadece teki girer.

Yüz Mezoterapisi

Yüz mezoterapisi seans başı ücreti 80- 100 TL arasındadır. Yüz bölgesi mezoterapisi cilt üzerindeki sarkıklığı ve ince çizgileri düzeltmeye yönelik işlemdir. Yüz mezoterapisi yaptırdığınızda bu sorunların tümünden aynı anda kurtulursunuz.

Zayıflama Mezoterapisi

Zayıflama mezoterapisi seans başı ücreti 150- 300 arasında değişmektedir. Bölgesel zayıflama için uygulanan bölgeleri kapsar.

Eklem Ağrıları İçin Mezoterapi

Eklem ağrıları için mezoterapi seans başı ücreti 70- 100 TL arasında değişmektedir. Boyun, bel fıtığı, migren ve spor nedeni ile olan ağrıları içerir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız...
Yorum Yaz:

 1. Eren diyor ki:

  6 ay önce Mega Hair Trans ekibine fue saç ekimi tekniğiyle saç ekimi yaptırdım. 4500 grefts ekildi. Ekimden 1 gün sonra ilk saç yıkamam yapıldı. Çok titiz güler yüzlü hastaya değer veren doktorları var gerçekten çok memnun kaldım. Tabi Mega Hair Trans sahibi Gülten Ünveren hanımın ilgisinide unutamam oda ekim boyunca baştan sona çok ilgilendi. Şahane bir ekipleri var. Saç ektirmek isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

 2. adnan diyor ki:

  Merhaba 2016 yılı ekim ayında Gülten Ünveren hanıma ektirdim saçlarımı. Sapphire blade saç ekim yöntemi ile yapıldı ekimim, diğer yöntemlere göre daha çabuk sonuç veriyormuş bu öylede oldu. 3. Ayıma girdiğimde saçlarım çıkmaya başladı. Şuan çok iyi görünüyor herşey için Mega Hair Trans’a teşekkür ederim.

 3. ali diyor ki:

  4 yıl önce Gülten Ünveren hanıma saç ekimi yaptırdım saç ekimi yaptırmadan önce televizyon ve internetten gördüğüm kadarıyla olumlu sonuç vereceğine pek inanmazdım. Detaylı bir araştırma yaptım saç ekimi yaptırıp olumlu sonuçlar alan arkadaşların yazılarını okudum bir cesaret ekim yaptırmaya karar verdim Mega Hair Trans’la tanıştım. Gerçekten olumlu sonuç aldım kendimdeki değişimi görüp yıllar sonra yeniden saçlarım olması çok güzel. Öncesi sonrası fotoğraflarımı aşağıdan görebilirsiniz.

 4. mervekaraorman diyor ki:

  bende mezoterapiyi merak ediyorum sadece basen bolgeme 96cm bacaklarım basenlerime gore ince kac seansta incelme olur kac cm kalicimidir bilemiyorum

  • Nurhan diyor ki:

   spor ve beslenmeyle dikkat edilirse değişiklik olmaz merve hanım

 5. filiz yüce diyor ki:

  Boyun ve Sırt ağrısı kas romatizma sında kullanımı etki bakımından nasıl olduğunu öğrenmek istiyorum kac seyans gereklidir

 6. Tuba diyor ki:

  Saç mezoterapisi ile yeni saç çıkıyor mu saçlarım çok dökülüyor. İncecik örgü oluyor ördüğümde:(( çok mutsuzun

 7. buket diyor ki:

  peki göz mezoterapisi için fiyatlarasıldır mersinde

Facebook Sayfamız
Google+ Sayfamız